Neler Yeni

Cooler Master Kasa fanları

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Kasam için üst tarafına fan almak istiyorum da desteklediği fan sayısı 2 sanırsam üst panelde.
Kasam mb511,anakartım msi b450m pro vdh max.
Bu fanları almak istiyorum sorularım var hepsine cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden:
1-Fanlar iyi midir?
2-Anakartım argb destekliyor mu ? Desteklemiyor ise bunların ışıklarını kontrol edemez miyim?Edemezsem nasıl yanacaklardır?
3-İşlemciye soğüutucu da takılı bu nedenle fanları takabilir miyim diye düşündüm sorun çıkar mı?
4-Cooler master mb511 rgb modeli var bende fanlar birbiriyle anlaşabilir mi yani aynı anda bir yerden kontrol edebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler herkese bu konuda en çok güvendiğim :) @crazyreign

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Anakartın ARGB desteklemiyor, fanlar gayet iyi fiyatına göre, kasan RGB olduğu için kontrolcüsüne takman gibi bir olanağın yok, eğer SickleFlow 120 ARGB 3'lü kitini alırsan onda kontrolcü çıkıyor, onunla kontrol edebilirsin ama yazılımla değil, kontrolcünün kendisi ile.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın ARGB desteklemiyor, fanlar gayet iyi fiyatına göre, kasan RGB olduğu için kontrolcüsüne takman gibi bir olanağın yok, eğer SickleFlow 120 ARGB 3'lü kitini alırsan onda kontrolcü çıkıyor, onunla kontrol edebilirsin ama yazılımla değil, kontrolcünün kendisi ile.
Yani peki bu fanları tek tek alıp kontrolcüsünü bir yerden bulma ihtimalim yok herhalde?
3lü alırsam 1 fan boşta duracak takacak yer yok değil mi :)

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Yani peki bu fanları tek tek alıp kontrolcüsünü bir yerden bulma ihtimalim yok herhalde?
ARGB kontrolcüsünü ayrı olarak alabileceğin bir yer var mı bilmiyorum ama uğraşmaya gelmez.
3lü alırsam 1 fan boşta duracak takacak yer yok değil mi :)
Egsoz fan ışıklı değil ki, egsoz fan ve üste takarsın çok da güzel olur. Bende de MasterBox MB511 RGB var, ben de almayı düşünüyorum ama anakartımda ARGB girişi yok işte, olsa direkt alacağım. O yüzden aynı fanların normal RGB olanlarını bekliyorum ama Türkiye'ye gelmiyor. itopya'ya mail attım onunla ilgili bir bilgi yokmuş, sadece ARGB olan satışta o yüzden.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
ARGB kontrolcüsünü ayrı olarak alabileceğin bir yer var mı bilmiyorum ama uğraşmaya gelmez.

Egsoz fan ışıklı değil ki, egsoz fan ve üste takarsın çok da güzel olur. Bende de MasterBox MB511 RGB var, ben de almayı düşünüyorum ama anakartımda ARGB girişi yok işte, olsa direkt alacağım. O yüzden aynı fanların normal RGB olanlarını bekliyorum ama Türkiye'ye gelmiyor. itopya'ya mail attım onunla ilgili bir bilgi yokmuş, sadece ARGB olan satışta o yüzden.
Doğru söylüyorsun egsoz fanı hiç düşünmemiştim ben, onu çıkartmak gelmedi aklıma.Peki kontrolcü çıkıyormuş dediğin gibi neden ondan kontrol etmiyorsun?
Rgb olan gelse ben de direkt onu alırım da :)
Bir de şu soruyu da sorayım sana :
3-İşlemciye soğüutucu da takılı bu nedenle fanları takabilir miyim diye düşündüm sorun çıkar mı?

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,607
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Peki kontrolcü çıkıyormuş dediğin gibi neden ondan kontrol etmiyorsun?
Yazılım ile kontrol edilmesini istiyorum, deliyim biraz işte ne yapayım :D.
İşlemci soğutucusunun marka modeli nedir ve kasanın fotoğrafını atabilir misin, fanlar sığar mı sığmaz mı diye bi' bakayım.

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Yazılım ile kontrol edilmesini istiyorum, deliyim biraz işte ne yapayım :D.

İşlemci soğutucusunun marka modeli nedir ve kasanın fotoğrafını atabilir misin, fanlar sığar mı sığmaz mı diye bi' bakayım.
Hahaha :)
Bir yarım saate atıcam hocam direkt fotoğraftan anlarsın sen

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
@crazyreign
Hocam umarim anlayabilirsin fotograftan biraz gec oldu ama :)
E662F756-7147-4D7D-8DF5-49D7177C1F76.jpeg

Gamer_g

80+ Bronze
Kasam için üst tarafına fan almak istiyorum da desteklediği fan sayısı 2 sanırsam üst panelde.
Kasam mb511,anakartım msi b450m pro vdh max.
Bu fanları almak istiyorum sorularım var hepsine cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler şimdiden:
1-Fanlar iyi midir?
2-Anakartım argb destekliyor mu ? Desteklemiyor ise bunların ışıklarını kontrol edemez miyim?Edemezsem nasıl yanacaklardır?
4-Cooler master mb511 RGB modeli var bende fanlar birbiriyle anlaşabilir mi yani aynı anda bir yerden kontrol edebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler herkese bu konuda en çok güvendiğim :) @crazyreign
Kontrolcü lazım o da 3lüde var bunu alabilirsin

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri