Neler Yeni

Cooler master MB511

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
arkadaşlar bu kasada karar kıldım fakat şöyle çoğu yerde pplerinde ışıksız fanları ışıksız yani ve egzoz fanları yok rica etsem bana güvenilir ve ne bileyim aldığımda egzoz fanı olmayan ya da ışıgı olmayan bi kasa gönderebilecek bir satıcı söylermisiniz? şunu buldum ben https://www.teknolojipazar.com/cm-m...ZneAyvyaHzuuLvPHZkIPtZM7nIEn-GQBoC1cgQAvD_BwE güvenilir mi bilmiyorum ışıksız ama egzoz fanı var açıklamasında ledli diyor napmalıyım alırsam ya ışıksız ya da egzoz fansız gelire napacağım

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
MB511 ARGB'nin öndeki 3 fanı ARGB ama arkasında egsoz fanı yok. Normal MB511 RGB'de egsoz fan da var ama o ışıksız.

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MB511 ARGB'nin öndeki 3 fanı ARGB ama arkasında egsoz fanı yok. Normal MB511 RGB'de egsoz fan da var ama o ışıksız.
normal mb511 rgb dediğinizde egzoz fan var ama ışıksız öndeki 3 fan ışıklı doğru mu anladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin kullandığınız nasıl?Yani egzoz fanı var mı ışıklı mı

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
normal mb511 RGB dediğinizde egzoz fan var ama ışıksız öndeki 3 fan ışıklı doğru mu anladım
Evet ama ARGB değil, sadece RGB. Kendim de kullanıyorum. Eğer bütçeniz de varsa şöyle yapabilirsiniz, MB511 ARGB alıp arkaya MasterFan MF120R alırsınız, öndeki fanların aynısı. Hem fanların hepsi ışıklı olur hem de egsoz fanınız olmuş olur. Yalnız MasterFan MF120R'ı bulmak biraz zor :D.

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
arka fan ışıklı olmasa da olur sadece öndeki 3 fan ışıklı olsun arkada da öndekilerin aynısı fakat ışıksızı olsun şuanda piyasada bulamıyorum rgb olanı egzzoz fanı olan fakat ışıksız olan model yani

stokda yok şaka gibi msı mag force 101mde yoktu bu da yok ahhhhh napacağım ya

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
arka fan ışıklı olmasa da olur sadece öndeki 3 fan ışıklı olsun arkada da öndekilerin aynısı fakat ışıksızı olsun şuanda piyasada bulamıyorum RGB olanı egzzoz fanı olan fakat ışıksız olan model yani
Bakın dediğimi yanlış anladınız. "MB511 RGB'nin öndeki 3 fanı RGB, ışıksız değil yani. Dediğim gibi RGB, ARGB değil. Arkasında egsoz fan var ama o ışıksız."

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
anladım ne demek istediğinizi yanlış yazmışım :D egzoz fanı ışıksız olan XD

gelme ihtimali var mı mb511 rgb ya da msı mag force 101min

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
gelme ihtimali var mı mb511 RGB ya da msı mag force 101min
Genel olarak şu an bulması zor. MB511 ARGB alıp arkaya şundan alabilirsiniz. Normalde MB511 RGB'de olan egsoz fanı bu.
Ayrıca lütfen bir şey yazarken Cevap tuşuna basıp yazın yoksa bize bildirimi gelmez yazdığınızın :).

Jwlly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
umut
93 tl çok 1 fan için ve de asus rog strix 550-e için fan takabilme yeri var mı bilmiyorum ya keşke msı mag force 101m gelse veya dark guardian ya da pro önerilse kötü olmasa o kasalar mis gibi kasa mag 101m gelsin artık
Genel olarak şu an bulması zor. MB511 ARGB alıp arkaya şundan alabilirsiniz. Normalde MB511 RGB'de olan egsoz fanı bu.
Ayrıca lütfen bir şey yazarken Cevap tuşuna basıp yazın yoksa bize bildirimi gelmez yazdığınızın :).

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
93 TL çok 1 fan için ve de Asus rog strix 550-e için fan takabilme yeri var mı bilmiyorum ya keşke msı mag force 101m gelse veya dark guardian ya da pro önerilse kötü olmasa o kasalar mis gibi kasa mag 101m gelsin artık
93 ₺ bir fan için çok diyorsunuz ama bu tahliye fanı olduğu için. Tam egsoz fan olmalık fan bu. Ayrıca ROG STRIX B550-E GAMING'te 3 adet kasa fanı girişi var, üstüne üstlük CPU_OPT ve AIO_PUMP girişleri var, bunlar da kullanılabilir olduğu için toplam 5 fan girişi var. CPU_FAN girişini saymıyorum direkt.

Top Bottom