Neler Yeni

Cooler Master MH650 iade ve değişim- Ve kullanan varsa gelsin Lütfen

Farway

80+ Silver
Arkadaşlar 11.11 de bu derece indirim olacağını düşünmediğimden Cooler Master MH650 aldım fakat 752 düştü aynı fiyata bugün acaba indirim var.
Kulaklıktan ses seviyesi ve kalitesi olarak rahatlık olarak felan çok memnun kaldım ama ses kesildiğinde bir cızırtı oluyor kulaklığı kullanan varsa bu şekilde bir şikayeti varmı acaba?
Sesi windowstan kısıncada aynı cızırtıyı yapıyor.Bu kulaklığın kendisinde olan birşeymidir yoksa benim ürünümdemi sıkıntı var onu merak ediyorum.

Farway

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Farway

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MH670 kablosuz ama aynı seriden. Tek farkı kablosuz olması MH 670 in.
Anladım yani cızırtı gibi bir sıkıntı yok diyorsunuz video kapatırken yada stereo test videosunda geçişlerde bir anlık cız etmiyor... yav arkadaş ben teknolojiye düşman olacam galiba

tahaakbas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Emircan Akbaş
Arkadaşlar 11.11 de bu derece indirim olacağını düşünmediğimden Cooler Master MH650 aldım fakat 752 düştü aynı fiyata bugün acaba indirim var.
Kulaklıktan ses seviyesi ve kalitesi olarak rahatlık olarak felan çok memnun kaldım ama ses kesildiğinde bir cızırtı oluyor kulaklığı kullanan varsa bu şekilde bir şikayeti varmı acaba?
Sesi windowstan kısıncada aynı cızırtıyı yapıyor.Bu kulaklığın kendisinde olan birşeymidir yoksa benim ürünümdemi sıkıntı var onu merak ediyorum.
Aynı kulaklığı aldım, sürgüsü sıkıntılı olduğu için değiştirdiler. İkisinde de dediğin şey mevcuttu. Cızırtı dediğin Windows'tan sesi kısarken oluyor.

Top Bottom