Neler Yeni

Corsair HS55 Wireless vs Void Elite RGB

ceyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyda Elik
Wireless kulaklık arayışındayım iki kulaklık arasında kaldım. Tasarım ve mikrofon olarak HS55 Wireless daha çok cezbetti beni fakat Void Elite RGB ile de arasında kararsız kaldım. HS55 Wireless kullanıp memnun kalan var mı ya da ikisinden hangisini önerirsiniz?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
void elite wirelles ile 2 yıllık deneyimim oldu, sorun varsa buyur, baştan söyliyim dip ses vardı evet
Wireless kulaklık arayışındayım iki kulaklık arasında kaldım. Tasarım ve mikrofon olarak HS55 Wireless daha çok cezbetti beni fakat Void Elite RGB ile de arasında kararsız kaldım. HS55 Wireless kullanıp memnun kalan var mı ya da ikisinden hangisini önerirsiniz?

ceyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyda Elik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dip ses dışında bir şikayetin oldu mu ve mikrofonundan memnun musun ? Void Elite bana biraz ağır gelmişti yoksa direkt onu tercih edeceğim

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,269
İsim
yusuf ecer
Kulaklığın var ya zaten ppde :D Dipses void rgb prolarda kronik sorundu, ilk revizyon void elitelerde de vardı sonrasında çözüldü.

ceyd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyda Elik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
void elite wirelles ile 2 yıllık deneyimim oldu, sorun varsa buyur, baştan söyliyim dip ses vardı evet
Dip ses dışında bir şikayetin oldu mu ve mikrofonundan memnun musun ? Void Elite bana biraz ağır gelmişti yoksa direkt onu tercih edeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığın var ya zaten ppde :D Dipses void rgb prolarda kronik sorundu, ilk revizyon void elitelerde de vardı sonrasında çözüldü.
Hahahaha o kulağımdaki Barracuda ağlayarak kullanıyorum:kappa:

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hahahaha o kulağımdaki Barracuda ağlayarak kullanıyorum:kappa:
ağırlık konusunda evet kesinlikle haklısın ama şuan nova1 kullanıyorum, void elit den buna geçince kulaklarım kanıyor şuan,
void elite meğersem çok konforlu çok harika bişeymiş onu fark ettim,
dip ses dışında başka bi şikayetim olmadı 2 yıl boyunca, 1 tek şarj girişi bozulmuştu garantiye gönderdim sıfırı ile değişim sağlanmıştı,
ek olarak kendi default eq ayarları kötü, uygulamayı indirip eq ayarı yaparsan tadından yenmez, dip ses sorununun çözümü varmıydı yokmuydu hatırlamıyorum ama beni fazla rahatsız etmiyordu

Top Bottom