Neler Yeni

Corsair hs60 Pro discord ses sorunu

azvae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
görkem araz
Bütçe
600
Corsair hs60 Pro kulaklığını almayı düşünüyorum lakin daha önce corsair hs 50 modelini almış ve discord üzerinde arkadaşlarım ile konuşurken oyun/müzik sesinin gitme sorununu yaşamıştım kulaklığı kullanan bu sorunu nasıl çözeceğini bilen var mı ona göre kulaklığı sipariş edeceğim?

* Asrock AB350M Anakart

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin Çelik
Merhaba; Bende de HS60 var yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Discorda da ne yaparsam yapayım hatta kulaklığı tuşundan kapatsam dahi oyunun ve izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor. Aklıma gelen ve internetten gördüğüm herşeyi yaptım bir çok yabancı siteyi taradım fakat nafile . Çözemedim. Ayrıca geçen bir şeyi farkettim. youtube kanalında corsair kulaklığı taktığı anda windows un sağ alttaki ses ayarlama kısmının kontrolü kulaklığa geçiyordu videoda. Bende böyle bir şey olmuyor. Bu sebeplemi acaba iki ses kartı olması yada artık bilemiyorum neyin neyi tetiklediğini ama corsairden inanılmaz şikayetçiyim bu manada. Umarım cevap veren biri olur.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Merhaba; Bende de HS60 var yaklaşık 1yıldır kullanıyorum. Discorda da ne yaparsam yapayım hatta kulaklığı tuşundan kapatsam dahi oyunun ve izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor. Aklıma gelen ve internetten gördüğüm herşeyi yaptım bir çok yabancı siteyi taradım fakat nafile . Çözemedim. Ayrıca geçen bir şeyi farkettim. youtube kanalında corsair kulaklığı taktığı anda windows un sağ alttaki ses ayarlama kısmının kontrolü kulaklığa geçiyordu videoda. Bende böyle bir şey olmuyor. Bu sebeplemi acaba iki ses kartı olması yada artık bilemiyorum neyin neyi tetiklediğini ama corsairden inanılmaz şikayetçiyim bu manada. Umarım cevap veren biri olur.
İki tane ses kartı mevcutsa her iki kart için de ses ayarlarından kayıt ayarlarına gidin. Oradaki bu aygıtı dinle seçeneğini kaldırın. Kayıt sekmesi altında stereo karışımını da kaldırmayı deneyin.

Ses kartları buna müsait mi bilmiyorum ama dediğim işlemleri kulaklığı iki karta ayrı ayrı takarak da yapabilirsiniz.

Phenoma

80+ Silver
Bunun Çözümü Şudur:
1- Arama kısmından -ses ayarları yazarak- "Ses Ayarları" bölümüne giriş yapın
2- En alttan "Uygulama Birimi ve Cihaz Tercihi" bölümüne girin
3- Her uygulamanın sesini kendinize göre ayarlayın ve bu şekilde Discord un sesini buradan açın.
NOT: Bu işlemler sırasında Discord açık olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
995,038
Üyeler
157,322
Son üye