Neler Yeni

corsaır hs80 kulaklık

Memati132

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan
arkadaslar ıtopyadan aldım ama kulaklık asırı dısarı ses verıyor cozumu varmı ıceu uygulamasını ındırdım bulamadım boyle ayar varmı tum ev benı dınlıyo çözum lazım

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Kulaklığın yalıtımı pedlerle alakalı.Deri ped olmadığı için dışarıya ses verebilir fakat abarttığınız kadar dışarıya ses vermiyor.Bende kulaklığı kullanıyorum fakat öyle aman aman dışarıya ses verdiğini hatırlamıyorum

Memati132

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığın yalıtımı pedlerle alakalı.Deri ped olmadığı için dışarıya ses verebilir fakat abarttığınız kadar dışarıya ses vermiyor.Bende kulaklığı kullanıyorum fakat öyle aman aman dışarıya ses verdiğini hatırlamıyorum
ben aldım sesi fulledım arkadaslar kufur edıyor dıger odadan geldiler cok fazla verıyor bendekındemı sorun var anlamadım

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
ben aldım sesi fulledım arkadaslar kufur edıyor dıger odadan geldiler cok fazla verıyor bendekındemı sorun var anlamadım
Şimdi arkadaşların mikrofonu ağzına sokup küfür ediyorlarsa tabi ki duyulur.Ek olarak kafamdayken sesi hiçbir zaman ful kullandığımı hatırlamıyorum çünkü çok yüksek ses veriyor

Memati132

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi arkadaşların mikrofonu ağzına sokup küfür ediyorlarsa tabi ki duyulur.Ek olarak kafamdayken sesi hiçbir zaman ful kullandığımı hatırlamıyorum çünkü çok yüksek ses veriyor
genel olarak full sesi çok ıyı ses yuksek ama hoparlör gibi çalışıyor

Top Bottom