Neler Yeni

Corsair HS80 Max vs Razer Blackshark V2 Pro (2023)

Karizarez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Nugay
Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım Arctis 5 artık emekli olma zamanı geldi. O yüzden kulaklık araştırıyorum. Başlıkta yazdığım 2 model arasında kaldım. Hemen hemen 7000-8000 TL bütçem var. Oyunun yanı sıra film ve müzik dinlemeyi de çok severim. Yani kulaklık her anlamda güzel olmalı. Kablosuz aradığım için kablolu modellere hiç bakmıyorum. Bu ikili dışında bütçemi yükselterek Arctis Pro veya Corsair Virtuoso PRO'ya bakıyorum ama kalite olarak o parayı vermeme değer mi bilemedim. Sizin önerilerinize nelerdir?

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Recep Can Boyacı
Bende blackshark v2 pro 2023 modeli var genel anlamda memnunum şarj süresi mikrofon kalitesi ses düzeyi kulak pedleri rahat bir tek malzeme kalitesi olarak geri kalır onun harici best model. Malzeme kalitesinden kastım menteşe kısımlarının kalitesi çok önemli onun harici hafızalı ped kalitesi çok iyi.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,719
İsim
Emir
Ped konusunda razer geride kaliyor.v2x blacksharki itopyada baktigimda begenmemiştim.Bariz ped farki var.Ses olarak bilemem fakat rahatlik konusunda corsair daha iyi

Karizarez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan Nugay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blackshark benimde aklımdaki ilk modeldi fakat dediğiniz gibi malzeme kalitesi aklımı karıştırıyor sonuçta iyi bir para vereceğiz. HS80 Max versiyonu hoşuma gitti ama çıkarılabilir mikrofonu olmaması ve hakkında fazla bir yorum bulamamam kafamı karıştırdı. O yüzden bende çok kararsızım. Virtuoso Pro veya Arctis Pro için o kadar bütçeyi arttırmakta istemiyorum çünkü diğer kulaklıklarda gayet işime yarayacak gibi görünüyor.

Neden HS80? İcue yazılım sorunu olduğunu duydum çoğu kullanıcıda. Ama ses ve mikrofon anlamında diğer modellerden daha mı güzel?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,277
İsim
Kerem Çavuş
Ped konusunda razer geride kaliyor.v2x blacksharki itopyada baktigimda begenmemiştim.Bariz ped farki var.Ses olarak bilemem fakat rahatlik konusunda corsair daha iyi
v2xle v2 pronun padleri farklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,325
Üyeler
141,439
Son üye
MrDarkFighter
Top Bottom