Neler Yeni

❌İndirim Bitti! CORSAIR K65 MINI RGB 1750TL

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
numlock ve multimedya tuşları olmayan klavyeleri kullanan var mı cidden anlayamıyorum
evet numlock tuşları düşük hassasiyet oynayan fps oyuncuları için gereksiz
gündelik zamanda alışkanlıktan dolayı biraz yokluğu hissediliyor ama oyunlarda çok daha rahat oluyor gereksiz bir uzunluk katıyor ve yer kaplıyor

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Gökalp Yentür
Bir dönem kullandım ancak abs tuş olması ve kullanılan plastiğin kalitesi açısından ben beğenmedim

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,719
İsim
kilan embappe

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Ben şuan bunu kullanıyorum memnunum.

Checkmate

80+ Silver
Kötü klavye değil bence space tuşunun görüntüsünü beğenmedim ama olur o kadar. Bunun space tuşu düz siyah olan modeli de vardı diye hatırlıyorum. Cherry MX en iyi switch değil belki ama güzel bir switch, insanların cherry mx switch nefretini anlayamadım gitti. Bir tane cahil adam ile konuşmuştum adam Outemu cherry mx den iyi demişti, kahkahayı bastım :D

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Kötü klavye değil bence space tuşunun görüntüsünü beğenmedim ama okur o kadar. Bunun space tuşu düz siyah olan modeli de vardı diye hatırlıyorum. Cherry MX en iyi switch değil belki ama güzel bir switch, insanların cherry mx switch nefretini anlayamadım gitti. Bir tane cahil adam ile konuşmuştum adam Outemu cherry mx den iyi demişti, kahkayı bastım :D
Cherry mx son zamanlarda yay sesi muhabbetinden iyice gözden düştü ben de artık önermeye çok sıcak bakmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,950
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom