Neler Yeni

Corsair mouse teknik servisi süreci

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Oğuzhan
Corsair sabre rgb pro wireless model kullandığım mouse arıza yaptı ve garantiye yolladım üründe soruna rastlanıldığı tespit edildi. Rapor hazırlanıp aldığım firma üzerinden bedel iadesi alabileceğimi ya da eşdeğer ürün verebileceklerini söylediler. Corsair nightsword rgb ya da ironclaw rgb kablolu modellerini teklif ettiler. Fakat bildiğime göre bunlar benim mousenin üst modeli değiller. O yüzden kabul etmedim. Benim ürünüme en yakın bu modeller olduğunu aynı model ellerinde olmadığını ve marka ile yaptıkları tedarikte benim ürünümün olmadığını söylediler. 1400 TL ye aldığım mouse şuan 2000 2500 arasında iade istersem aldığım fiyattan iade yapılacak nasıl bir yol izlenebilir. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

oliveforge99

80+ Silver
Enflasyon etkisi ile böyle şeyler yaşanabiliyor maalesef. Bana kalırsa para iadesini alın zira 1400 liraya sabre prodan çok daha iyi mouselar alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Enflasyon etkisi ile böyle şeyler yaşanabiliyor maalesef. Bana kalırsa para iadesini alın zira 1400 liraya sabre prodan çok daha iyi mouselar alabilirsiniz.

Mouselar çok iyiymiş dareu a950 modelini çok beğendim sensörleri de iyi farelerin. İlk defa gördüm bu modelleri o kadarda araştırmıştım. Bir sonuç çıkmazsa dediğiniz gibi yaparım. Çok teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,076
Üyeler
153,493
Son üye
Berlinnn
Top Bottom