Neler Yeni

Corsair spec delta rgb

KGTBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Bağci
Arkadaşlar Corsair spec delta rgb kasa aldım. 2El Fakat kasanın on paneldeki rgb ışıkları yanmıyor, bilgisayarciya götürdüm rgb kumanda kontrolcusu alman lazım dedi herhangi bir 12v kontrolcumu almam gerekiyor ? Yoksa corsairin commanet pro marka kontrolcusumu fark etmez başkada al takalım dedi bilgisayarcı ama ben ona inanmadım bir zararı olurmu yoksa herhangi bir kontrolcu alıp takmalimiyim ?
Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür ederim.
BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Kasanın iç tarafında RGB ışıklarını kontrol edebildiğin bir yer olması lazım orayı bir dene YouTube da bulabilirsin yerini
Çalışıyor mu bı kontrol et ona göre alırsın istersen ama çok da gerekli değil kumanda

KGTBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Bağci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bilgisayarcı o kadar aradı bulamadı yansın yeter ya kumandaya gerek yok belki ama o dediğin şeydir aradık ama bulamadık dostum

KGTBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Bağci
Kasanın iç tarafında RGB ışıklarını kontrol edebildiğin bir yer olması lazım orayı bir dene YouTube da bulabilirsin yerini
Çalışıyor mu bı kontrol et ona göre alırsın istersen ama çok da gerekli değil kumandben

ben buna ne alıp takabılırım tavsıye edecegın bır coklayıcı veya kart varmı montaj edebılecegımız corsaırın commendan pro dıye var oda cok pahalı söyle FP bır ürün

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muzaffer Berke
Anakartına göre RGB uygulaması varmış onu indirerek de kontrol edebiliyorsun renkleri bı de fanların kablolarının anakarta takılı olduğundan emin ol brom

KGTBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Bağci
ARKDASLAR BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN BENDE BU KASADAN ALDIM ANAKARTIIMDA SYS FAN 1 SYS FAN 2 VAR AMA 3 YOK!!! NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Top Bottom