Neler Yeni

Yardım CORSAIR Void Elite alınır mı??

IMasterTV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hamza BEBEK
İlgilendiği Kategoriler
Yayıncılık oyun oynamak
Benim Kardeşim de var. Kendisi fazlasıyla memnun. Steelseries sonar driver ile kullanıyor, ses kalitesi daha iyi olduğunu iddia ediyor.

symxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
süleyman kcks
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
beyler ben kullanıyorum acıkcası kendi yazılıımı yetersiz ama arakdaşın dediği gibi sonar driver ile bir şeyler yapılaıyorsa cok keyifli kulaklık tavsiye ederim

Gloxy

80+ Bronze
beyler ben kullanıyorum acıkcası kendi yazılıımı yetersiz ama arakdaşın dediği gibi sonar driver ile bir şeyler yapılaıyorsa cok keyifli kulaklık tavsiye ederim
ses kalitesi nasıl? bir de şarjı ne kadar gidiyor bazı yorumlarda şarj hakkında memnun olmayan kişiler gördüm. bir de bazı kişiler kulaklıkta bir süre sonra cızırtı, dip ses gibi sorunlar yaşadığını söylemişler bu sorunları yaşadınız mı sormak istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sefa Ozan Kalaycı
dip ses ve cızırtı bende yok acıkcası sürekli kulaklık kullanmadıgımız için acıkcası 2 gün gittiği bile oluyor bana zaten pc kapalıyken bile sarj edebilyorum aynı şekilde mouse uda öyle sarj ediyorum bir oturusta 10 saat oyun oynuyorsan kablolu al zahmet etme kendine kalite olarak corsair kalitesini hissediyorsun ama ses kasma konusunda alışmak lazım

Top Bottom