Neler Yeni

Corsair Void Elite Wireless Alınır mı?

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
Merhabalar, başlıkta belirttiğim Void Elite Wireless kulaklığı alınır mı? Şu anda 2.800TL gibi bir fiyatı var. Bütçe konusunda geniş bir aralığım var. 6.000TL ye kadar çıkabilirim fakat tabii en ucuz şekilde halletmek isterim. Arctis 7+ ile bu kulaklık arasında kaldım açıkçası. Sadece hikayeli oyunlar için kullanacağım. Haftada 1 kasa düşürmek için cs2 oynuyorum onun dışında online oyun oynamıyorum. Dışarıda da kullanmak gibi bir niyetim yok. Bluetooth çok önemli değil.

kırmızışarapp

80+ Silver
Cloud Core Wireless kullanıyorum. Yeterli oluyor. Üzecek bir yanını bulamadım 1-1.5 yıldır. Sadece kulaklık pedleri soyuldu. Fakat o da benim hatamdı. HyperX Türkiye'ye facebooktan yazınca yeni ped yolladılar. Arctis 7+'ı ortaya koyarsan işler karışır ama bence.

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Merhabalar, başlıkta belirttiğim Void Elite Wireless kulaklığı alınır mı? Şu anda 2.800TL gibi bir fiyatı var. Bütçe konusunda geniş bir aralığım var. 6.000TL ye kadar çıkabilirim fakat tabii en ucuz şekilde halletmek isterim. Arctis 7+ ile bu kulaklık arasında kaldım açıkçası. Sadece hikayeli oyunlar için kullanacağım. Haftada 1 kasa düşürmek için cs2 oynuyorum onun dışında online oyun oynamıyorum. Dışarıda da kullanmak gibi bir niyetim yok. Bluetooth çok önemli değil.
Knk kablolu versiyonunu kullanıyorum fazlasıyla memnunum çok rahat.

Nuboizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Bulut
Beyaz setup topladığımdan beyaz rengini tercih ettim tasarım ses ve şarj süresi olarak üzmez oldukça rahattır ama biraz ağır olduğunu söylemeden geçemem

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Enes kaya
Corsair neodimyum sürücü kullandığı için bu fiyatta ki neredeyse bütün kulaklıklarda müzik bas film gibi şeylerde sesi daha kaliteli daha net daha tatmin edici sunuyor. Hyperx razer oyun odaklı oyunda tiz ayak seslerini daha iyi verir onun dışında müzik bas film vs de Corsairin direk altında kalıyor. Ses kalitesi mikrofon kalitesi çok başarılı 1.5 sene kullandım müzik olsun video izlerken vs çok tatmin edici kulaklık oneririmt

freygasm

80+ Gold
Dip ses sorunu var gng diyenler gelmeden :D İyi kulaklık, dip ses sorunu yaşayanlar eski revizyonda yaşıyorlardı, icue(yazılımı) ile çözebiliyorsun. Şarjı %55de kullanıyorum 14-15saat rahat çıkarıyor. Rahatlığına da söz yok padleri baya rahat.

MonSalai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emrullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyaz setup topladığımdan beyaz rengini tercih ettim tasarım ses ve şarj süresi olarak üzmez oldukça rahattır ama biraz ağır olduğunu söylemeden geçemem
İnternetteki bilgiler doğruysa 278 grammış, şu anda Razer Kraken kullanıyorum buna dahi 321 gram yazıyor. Benim için sorun olmaz sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Corsair neodimyum sürücü kullandığı için bu fiyatta ki neredeyse bütün kulaklıklarda müzik bas film gibi şeylerde sesi daha kaliteli daha net daha tatmin edici sunuyor. Hyperx razer oyun odaklı oyunda tiz ayak seslerini daha iyi verir onun dışında müzik bas film vs de Corsairin direk altında kalıyor. Ses kalitesi mikrofon kalitesi çok başarılı 1.5 sene kullandım müzik olsun video izlerken vs çok tatmin edici kulaklık oneririmt
Hocam zaten hikayeli oyun oynuyorum. Oynadığım ve ses kasmam gereken maks oyun cs o da kasa düşüyor diye. Onda da Razer Kraken kulaklığım var fazlasıyla iş görüyor. Onun dışında kablosuz kullanmak istiyorum çünkü kablolu rahatsız ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dip ses sorunu var gng diyenler gelmeden :D İyi kulaklık, dip ses sorunu yaşayanlar eski revizyonda yaşıyorlardı, icue(yazılımı) ile çözebiliyorsun. Şarjı %55de kullanıyorum 14-15saat rahat çıkarıyor. Rahatlığına da söz yok padleri baya rahat.
Anladığım kadarıyla rahatlık konusunda baya ileri bir seviye. Arctis 7+ ile bunun arasında kaldım fakat sanırım bunu tercih edeceğim.

Nuboizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Selim Bulut
Alınır ben memnunum 0 ına param yetmediğinden 2. El 1500tl ye aldım 400tl ye kafa bandını ve pedleri yeniledim 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,648
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom