Neler Yeni

corsiar carbide spec delta fan hızı kontrolü

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
beyler merhaba corsair carbide spec deltanın kontolcüsünün ortasindaki tuş fan hızını ayarlıyormu yoksa sadece rengimi daha çok parlatıyor

Ekler

• 1a4a2804-78bf-46fa-bfaa-fe48b15a6035.jpg
    1a4a2804-78bf-46fa-bfaa-fe48b15a6035.jpg
    106.1 KB · Hit: 54

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Biri rgb modunu diğeri ışık şiddetini 3.sü de fan rgb hızını ayarlıyor diye biliyorum. Yani fan hızını anakarta bağlayıp kontrol edebilirsiniz. En azından ben böyle biliyorum. Hatam varsa düzeltirseniz sevinirim.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biri rgb modunu diğeri ışık şiddetini 3.sü de fan rgb hızını ayarlıyor diye biliyorum. Yani fan hızını anakarta bağlayıp kontrol edebilirsiniz. En azından ben böyle biliyorum. Hatam varsa düzeltirseniz sevinirim.
kanka 3cü ışığın rengini ayarlıyor ben sadece 2cisi fan hızını arttırıyormu onu sordum :D çünkü ortadaki tuşu maximuma getirdim şimdi boşuna fanları yormayalım görüntü için

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
beyler merhaba corsair carbide spec deltanın kontolcüsünün ortasindaki tuş fan hızını ayarlıyormu yoksa sadece rengimi daha çok parlatıyor
Anakartınız destekliyorsa anakart üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ben o kontrolcüyü kullanmıyorum kasa kendini kontrol ediyor zaten. Ama ne işe yarıyor derseniz biri fan hızı biri rgb rengi biri de rgb modu.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Anakartınız destekliyorsa anakart üzerinden kontrol edebilirsiniz. Ben o kontrolcüyü kullanmıyorum kasa kendini kontrol ediyor zaten. Ama ne işe yarıyor derseniz biri fan hızı biri rgb rengi biri de rgb modu.
ortadaki fan hızımı yani

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ortadaki tuş fan hızını arttırır ama gerek duymuyorsanız kullanıp fanın ömrünü kısaltmayın derim ben.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Ortadaki tuş fan hızını arttırır ama gerek duymuyorsanız kullanıp fanın ömrünü kısaltmayın derim ben.
hayda hemen kısayım ozaman maksimumda ben görüntü artıyor diye seviyodum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bro sanki şimdide kart alev alıyo gibi hissediyorum napayım sence ? en düşüğün 1tık üstünde kasa yüzde 44 kullanımda

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom