Neler Yeni

Cougar immersa pro ti ses sorunu

Xâhid

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhammed Zahid
Merhaba temmuz ayında 2 tane cougar immersa pro ti model kulaklık aldım aldıktan 1-2 ay sonra kulaklığı çıkarıp bir yere koyduğum zaman kulaklığın bağlantısı kesilmeye başladı bu sorun iki kulaklıktada oluyordu ayrıca sorunun kabloyla alakalı olduğunu düşünmüyorum elimle kabloyu hareket ettirince bağlantı kesilmiyor son zamanlarda bu durum iyice fazlalaştı eskiden oyun oynarken bu sorun hiç olmazdı son birkaç gündür oyun oynarkende olmaya başllatı bir de bana çok garip gelen bir durum var benim kulaklığım bağlantısı kesildiğinde farklı odada aynı kulaklığı kullanan kardeşimin kulaklığının da bağlantısı kesiliyor bu tesadüfen olan bir şey değil birsürü kez denedik tam benimkinin bağlantısı kesildiğinde onunki de gidiyor acaba garantiye göndermeli miyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Taner Çinkılıç
Instagram
tnrcnklc07
Dostum pek bilgim yok ama kimse cevaplamadığı için bir kaç şey söyleyeceğim. 2 kulaklığında aynı anda koptuğunu söylüyorsun elektrik aksamında bi problem oluyor olabilir bilgisayarında ani kapanmalar resetler oluşuyor mu? Yazılımsal bi problem olabilir driverleri silip test etmeyi dene. Bağlantıyı (jak,usb) hangisiyle sağlıyorsanız bağlantı yerini ve varsa dönüştürücüyle bağlantı şeklini değiştirmeyi deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,359
Üyeler
141,440
Son üye
Yiğiteren_