Neler Yeni

Creatine başlıcam kullanı mı nasıl olmalı ?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,480
İsim
Taha yücel
Hiq creatine sipariş ettim ? yaklaşık 7 -8 aydır spor yapmıyordum bazı şeylerden tekrardan başlıyorum spor salonuna yazıldım.
Creatine kullanı mı nasıl olmalı ? günde kaç gram içmeliyim antrenman öncesi içsem olur mu ? creatin kullanımı hakkında baika önerileriniz var mı ? siz kullanıyrsanız ne gibi iyi veya kötü etkilerini gördünüz deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,147
İsim
a l p e r
hocam benim bildiğim kaslarda su tutumu daha dolgun gösteriyor kasları ağırlık artışı yaptığı söyleniyor kasların gelişmesi vs. internette yazıyor daha detaylı
geçen de okudum böyle bi konu yorumlara günde 7-8 litre su içecen diyolardı aklında bulunsun

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Mehmet Ali
Başkan , ben kullanıyorum şuanda Kreatin. İlk kullanımım yükleme tarzında oldu 2 hafta antrenman öncesi 5gr , antrenman sonrası 5gr. Daha sonra sadece antreman sonrası 5 gr olarak devam ediyorum şuanda. Su tüketimini arttır. 1 ay kullanıp ara veriyorum , 2 hafta kadar. Kan değerlerine baktır kullanıyorken , böbreğe zararı fazla.

xPsycho

80+
Hiq creatine sipariş ettim ? yaklaşık 7 -8 aydır spor yapmıyordum bazı şeylerden tekrardan başlıyorum spor salonuna yazıldım.
Creatine kullanı mı nasıl olmalı ? günde kaç gram içmeliyim antrenman öncesi içsem olur mu ? creatin kullanımı hakkında baika önerileriniz var mı ? siz kullanıyrsanız ne gibi iyi veya kötü etkilerini gördünüz deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz ?
İstediğin zaman gün içinde 5gr içebilirsin günlük 4-5 lt de su içmelisin genetik olarak saç dökülmen varsa bunu hızlandırabilir yoksa herhangi bir sorun olmaz

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,480
İsim
Taha yücel
İstediğin zaman gün içinde 5gr içebilirsin günlük 4-5 lt de su içmelisin genetik olarak saç dökülmen varsa bunu hızlandırabilir yoksa herhangi bir sorun olmaz
anterman öncesi içsemde sıkıntı yok yani 1 kaşık kaç ölçek acaba hiq creatine alıcam 2 ölçek 5 gram yazıyor sitede o zaman 1 ölçek 2.5 gram oluyo 2 ölçek almam gerekicek

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Göksel
Bonanzadan kazandığım parayla creatine alıyorum şuan zaten :D
böbreklere falan zararı yok şehir efsaneleri bunlar ara vermenede gerek yok creatıne günlük 5 gr alman yeterli içtiğin su miktarını 1litre arttır ben 2 yıldır antreman yapıyorum 1 yıldır kesintisiz creatin kullanıyorum kan testlerim falan normal kan testinde çıkan kreatin kinaz diye bi değeri yüksek görüp buna creatinin neden olduğu zannediliyor hayır kan değerinde yüksek çıkan kreatin kinazın sebebi ağırlık antremanında kaslarınızı hasara uğratmanızdır siz creatin kullanmadan da ağırlık antremanı yapıp kan testi verirseniz kreatin kinaz yüksek çıkacaktır ve creatindir protein tozudur bunlar mucizevi şeyler değildir her gün yediğiniz yemeklerde bulunur creatin depolarını doldurunca 1 bilemedin 2 tekrar fazla yapıcaksınız çok bi etki beklemeyin

Top Bottom