Neler Yeni

Creatine Önerisi ?

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yaş 15 2.5 yıllık spor geçmişim var şu ünlü Furkan varya göğüs hariç onunla aynı fiziğimiz,hayatımda hiç supplement kullanmadım protein ihtiyacımı karşılayabiliyorum creatin almayı düşündüm düşük orta bütçede önerisi olan var mı ?

@-CrawL

6gr almayı düşünüyorum tek ölçekte.

-CrawL

80+ Gold
Aşırı fazla kas kütlen yoksa 6gr almana gerek yok 4-5gr al yeter

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşırı fazla kas kütlen yoksa 6gr almana gerek yok 4-5gr al yeter

15 yaşa göre olabilecek yaşıtlarıma çok iyi bir kütle var,kullanırken yazdığına göre spor öncesi alınınca enerji artışı sonrasında alınırsa kütle artışı oluyormuş o yüzden spordan sonra kullanmayı düşünüyorum doğru mu o bilgi ? Birde sadece 200ml suyla karıştırıp içiyorum değil mi ?

Birde arkadaşım creatin kullanınca normal hayatta da çok su içmen gerek dedi o doğru mu ?

-CrawL

80+ Gold
15 yaşa göre olabilecek yaşıtlarıma çok iyi bir kütle var,kullanırken yazdığına göre spor öncesi alınınca enerji artışı sonrasında alınırsa kütle artışı oluyormuş o yüzden spordan sonra kullanmayı düşünüyorum doğru mu o bilgi ? Birde sadece 200ml suyla karıştırıp içiyorum değil mi ?

Birde arkadaşım creatin kullanınca normal hayatta da çok su içmen gerek dedi o doğru mu ?
+3L içsen yeter ağzına at creatini üstüne su iç ha bardağa katıp içmişsin ha ağzına atıp üstüne su ile içmişsin hiç farketmez. Spor dan önce de sonrada yatarken veya sabah kalktığında alsanda hiç önemli bir farkı olmaz preworkout gibi bişey değil bu ilk 2hafta hiç etki göremeyeceksin depolar dolduğunda etki vermeye başlıyor öyle mucizevi gibi bişeyde bekleme . 6Gr çok gereksiz kaçar 4gr bilemedin 5gr yeter.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
+3L içsen yeter ağzına at creatini üstüne su iç ha bardağa katıp içmişsin ha ağzına atıp üstüne su ile içmişsin hiç farketmez. Spor dan önce de sonrada yatarken veya sabah kalktığında alsanda hiç önemli bir farkı olmaz preworkout gibi bişey değil bu ilk 2hafta hiç etki göremeyeceksin depolar dolduğunda etki vermeye başlıyor öyle mucizevi gibi bişeyde bekleme . 6Gr çok gereksiz kaçar 4gr bilemedin 5gr yeter.
Tamamdır teşekkürler.

Top Bottom