Neler Yeni

Creature Gamestore Güvenilir Mi?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Murat
siteden bu ramleri alacağım siteyi hiç duymadım akakçede en uygun satan yer burası. Corsair yetkili satıcısı yazıyor

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
DirtyBlue
Atom bilişim alt firmaı olabilir veya ürünleri oradan temin ediyor. İade sözleşmesine bakabilirsin.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Atom bilişim alt firmaı olabilir veya ürünleri oradan temin ediyor. İade sözleşmesine bakabilirsin.
Şirket adına fatura kestirilmiş ise, bu ürün(lerin)ün iadesinde mutlaka ATOM GAME STORE BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adına iade faturası düzenlenmelidir. Bu ATOM GAME STORE BİLGİSAYAR'ın bir talebi değil, kanuni bir zorunluluktur.

yazmışlar

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Alican ekinci
Şirket adına fatura kestirilmiş ise, bu ürün(lerin)ün iadesinde mutlaka ATOM GAME STORE BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adına iade faturası düzenlenmelidir. Bu ATOM GAME STORE BİLGİSAYAR'ın bir talebi değil, kanuni bir zorunluluktur.

yazmışlar
bu atom bilişim zamanında internette Eba canavarı i5 i7 kasa diye 10 yıllık işlemcileri millete satan firma değilmiydi

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu atom bilişim zamanında internette Eba canavarı i5 i7 kasa diye 10 yıllık işlemcileri millete satan firma değilmiydi
Vallahi bilmiyorum ama ramleri aldım beyaz yerine siyah göndermişler :) değişimi için geri göndericem yarın

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Alican ekinci

yiid_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yiğit
Creature games store'dan XPG marka ram almıştım hiç bir problem yaşamadım gayet güvenilir

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Murat
Creature games store'dan XPG marka ram almıştım hiç bir problem yaşamadım gayet güvenilir
Pek iyi bir deneyim yaşadım diyemem ama hatalı ürün gönderdiklerini söylediğimde güzel ilgilendiler

Top Bottom