Neler Yeni

Cricual BX500 1TB SSD aldım sizce nasıldır

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
site
site2

Diğer forumlarda bayağı şikayetleri olan insanlar var. Isınma ve ısınmaya bağlı hız ve performans kayıpları.
Malum diğer forumun yöneticisi olan arkadaş zaten açıklamasını yapmış.

"Sorunsuz kullanan birçok kişi mevcut."
"Arkadaş memnun kalıp ikinciyi almış: Crucial BX500 SSD Alınır mı?

Crucial ile şu anda çalışmıyoruz. Geçmişte sadece RAM ürünleri ile çalıştık diye hatırlıyorum. Şu anda bizde ne Crucial RAM ne de SSD incelemesi var. Crucial ile çalışmıyor olmamız ürünlerin kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez. Crucial öneriyorum, WD öneriyorum, Samsung zaten öneriyorum, biliyorsunuz.

James Donkey önermiyorum 😅"

Gibi şeyler söylemiş. Diğerleri de kronik sorunlu demiş. Zaten bir kronik sorunla karşılaşırsam değişim yapmaya çalışacağım. Hepsiburada üzerinden aldım. Her gönderdikleri sorunlu olacak değil ya.

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

Crucial ile şu anda çalışmıyoruz. Geçmişte sadece RAM ürünleri ile çalıştık diye hatırlıyorum. Şu anda bizde ne Crucial RAM ne de SSD incelemesi var. Crucial ile çalışmıyor olmamız ürünlerin kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez. Crucial öneriyorum, WD öneriyorum, Samsung zaten öneriyorum, biliyorsunuz.

Gibi şeyler söylemiş. Diğerleri de kronik sorunlu demiş. Zaten bir kronik sorunla karşılaşırsam değişim yapmaya çalışacağım. Hepsiburada üzerinden aldım. Her gönderdikleri sorunlu olacak değil ya.
Doğru tabi ki ama yaşanan sorunlar da boşuna yazılmamış. Kasanız soba gibi değilse sorun olmaz bence benim soba gibi kasamdaki Intenso 20 derecelerde çalışıyor.

alperennN

80+ Silver

bende 120 sata stormax diye bi marka var 160a almıştım inidrimle HB dan hala kullanıyorum :D

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Arkadaşlar SSD geldi. 3 gündür falan da kullanıyorum tam perfonmansını vermememesine rağmen (anakarttan kaynaklı) bayağı hızlandı pc.

1671702684791.png

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Sadettin Y
Arkadaşlar SSD geldi. 3 gündür falan da kullanıyorum tam perfonmansını vermememesine rağmen (anakarttan kaynaklı) bayağı hızlandı pc.

Alıntıyı görüntüle
hayırlı olsun, aynı modeli 2.5 yıldır kullanıyorum saglık %94 dustu onun dısında bir sorun yasamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom