Neler Yeni

Cricual BX500 1TB SSD aldım sizce nasıldır

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

alperennN

80+ Silver
Diğer forumlarda Cricual'ın sağlam bir marka olduğu vurgulanmış. Size gelen ürün bozuk olabilir.

"2,5 yıl kasamın tek depolama aygıtı olarak kullandım hiç bir problem çıkmadı."
"Guvenilir fakat bazı kullanıcılar ısınmasından şikayet edip iade etmişler."
"Güzel bir SSD ama bazı modellerinde kronik sorun olabiliyor. BX 500 aldırdım arkadaşıma sorunsuz bir SSD onu öneririm."
"İyi kasa varsa BX500 alınabilir. Sağlığı pek de hızlı düşmüyor. "

Genel olarak yorumlar bu şekilde. Benim kasa 6 fanlı. Isınma problemi olacağını düşünmüyorum. Şayet başka şansım da yok zaten bütçem bitti arttıramam elimde para kalmadı inşallah bir sorun olmaz hocam.
senin anakartın da m2 desteği bulunmuyor 100-150ye sıfır dönüştürücü alırsın dark ın vardı bi tane onu sanırsam pci e girişine takıp kullancaksın bunu zaten biliyorsundur kasan da 6 tane fan olmasından mütevellit game tech zoko melody GF lunatic albatros lardan 1 tanesi ya da başka bir marka oldugunu dsunuyorum eğer kasan mesh değilse 1 derece bile oynamaz hava çıkmıyor çünkü sıcak hava cama çarpıp içerde dönüp duruyor af edersiniz de o tarz kasalar bir halta yaramaz kuzenimde spec delta var mesh falan değil dediğim gibi mesh panelsiz sisteme katkı sağlamıyor onun dışında kullanırsın hdd den hızlı olur fakat 2 gb yazması gerekirken bir kısıtlama gelir mi vs bilgim yok son olarak da anakartımı değiştireceğim demişsin eğer anakart değiştirirsen ddr4 e yükseltme gibi ir fikrin varsa işlemci ram de değişmek zorundasın biliyorsan bunları sıkıntı yok saygılar...

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
sırf bende bunu dediğim için modlar bana uyarı gönderdi

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
senin anakartın da m2 desteği bulunmuyor 100-150ye sıfır dönüştürücü alırsın dark ın vardı bi tane onu sanırsam pci e girişine takıp kullancaksın bunu zaten biliyorsundur kasan da 6 tane fan olmasından mütevellit game tech zoko melody GF lunatic albatros lardan 1 tanesi ya da başka bir marka oldugunu dsunuyorum eğer kasan mesh değilse 1 derece bile oynamaz hava çıkmıyor çünkü sıcak hava cama çarpıp içerde dönüp duruyor af edersiniz de o tarz kasalar bir halta yaramaz kuzenimde spec delta var mesh falan değil dediğim gibi mesh panelsiz sisteme katkı sağlamıyor onun dışında kullanırsın hdd den hızlı olur fakat 2 gb yazması gerekirken bir kısıtlama gelir mi vs bilgim yok son olarak da anakartımı değiştireceğim demişsin eğer anakart değiştirirsen ddr4 e yükseltme gibi ir fikrin varsa işlemci ram de değişmek zorundasın biliyorsan bunları sıkıntı yok saygılar...
Teşekkür ederim hocam. Aldığım SSD M.2 değil bu arada. Kasam da Gametech GT-001.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şu anki Samsung 500GB HDD'nin durumu nedir tam belli değil gibi duruyor da sıcaklık 26 diyor sanırım. Bilgisi olan varsa bakıp yorumlarsa sevinirim. Ayrıca bu HDD yaklaşık 2009'dan beri takılı ve hala kullanılıyor.

1671125844212.png

Son düzenleme:

alperennN

80+ Silver
Teşekkür ederim hocam. Aldığım SSD M.2 değil bu arada. Kasam da Gametech GT-001.

Hocam şu anki Samsung 500GB HDD'nin durumu nedir tam belli değil gibi duruyor da sıcaklık 26 diyor sanırım. Bilgisi olan varsa bakıp yorumlarsa sevinirim. Ayrıca bu HDD yaklaşık 2009'dan beri takılı ve hala kullanılıyor.

Alıntıyı görüntüle
BURA değil hocam

burdan sağlığı goremezsın yukluyeyım bakayım

alperennN

80+ Silver
Healt kısmı sanırım şu an kontrol ediyor.
error scane tıklayacaksınız ve bekleyeceksınız

1671126237763.png

1671126340180.png

ekran ful bunlardan olursa problem olmuyor satmaya mı karar verdin

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir

Fireable

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
692
İsim
Alper Parlak
Isınma problemi var.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
M2 SSD yuvası yok mu anakart da veya neden tercih etmedin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062
Üyeler
140,758