Neler Yeni

Crysis Nasıl Yüklerim?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Muhammet Yazıcı
oyun indir vip'den indirdim setupu kurdum oyuna girmeye çalıştım siyah ekrana alıp atıyor , ne yapmam lazım hiç oyun yüklemeyi bilmem yardımcı olur musunuz ona göre?
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun indir vip'den indirdim setupu kurdum oyuna girmeye çalıştım siyah ekrana alıp atıyor , ne yapmam lazım hiç oyun yüklemeyi bilmem yardımcı olur musunuz ona göre?
Bilen cikmaz mi ya

Son düzenleme:

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Hocam şu anda Epic Games'ten Crysis Remastered Trilogy paketini 105 TL'ye alabiliyorsunuz. İndirimlerde 60 TL'ye düşüyor. Çok bir para değil oradan satın alırsanız bu tarz durumlarla uğraşmazsınız en azından.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz
Belirtildiği gibi orjinal alabilirsin veya başka güvenilir bir yerden indire bilirsin ekstra olarak oyunların açılması için gerekli yazılımları da kurman gerekiyor

.NET Framework: .NET ile yazılan yazılımları çalıştırmayı sağlar. Basitce anlatmak gerekirse .NET ile yazılmış bir yazılımda ki kodları bilgisayara tanıtmaya yarar.

Microsoft Visual C++: Bilgisayara yüklenen programların düzgün çalışmasını sağlayan bir programlama dili olduğu programların stabil çalışmasını sağlamaktadır. Microsoft Visual C++ kaldırırsanız bilgisayarınız çökmez ama programların çalışmasında sorunlar çıkar ve programlar çalışmaz.

DirectX: Microsoft'un oyunlar ve çoklu ortam yazılımları için geliştirdiği Yazılım Programlama Arayüzü(API)'dür. Genel olarak baktığımızda DirectX bir tamamlayıcı görevi üstlenmektedir. Yani bilgisayarınızın donanımı ve uygulama arasındaki bağlantıyı sağlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsmet Uygar Koyak
Orjinal oyun alın. Korsan oyun indirdiğim için orjinal 100 oyunlu hesabım çalındı.Kurtaramadım hesabímı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsmet Uygar Koyak
Torrent olarak wolfeinstein oyunlarından birini korsan olarak indirmiştim.Oyunu kurarken Truva atı bulundu diye uyarı verdi. Sildim ama sildikten sonra epic games hesabım çalındı.Hesabın içinde 100 tane orjinal oyun vardı.

Top Bottom