Neler Yeni

CS 2 BETA SAHTE CANLI YAYIN

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Arkadaşlar CS 2 BETA erişimi elde etmek için YouTube üzerinden sahte hesap olan bir kaç tane VALVE YouTube kanalı var ve bu kanallar canlı yayın yapıyor canlı yayında QR kod var okutup beta erişimi kazanıyorsunuz diyorlar ama inanmayın hatta canlı sohbette paylaştıkları web site linki de sahte link orijinal değil tekrar söylüyorum QR kodu da okutmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
erkin akkaş
Millet bu cs go 2 oyununa neden bu kadar hype yaptı anlam veremiyorum gerçekten bildiğimiz cs işte yıllardır aynı oyun😅

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,267
İsim
Oozdmrsm

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Millet bu cs go 2 oyununa neden bu kadar hype yaptı anlam veremiyorum gerçekten bildiğimiz cs işte yıllardır aynı oyun😅
hocam csgo 2 demek yanlış olur yeni oyun çıkarmadılar sadece oyun motorunu source 1den source 2ye geçirdiler ki bu yıllardır beklenen bir şeydi zaten bekleyen kişiler öyle aşırı değişiklik olmayacağını biliyordu adamlar oyunu baştan tasarlamıyor sadece oyun motorunu güncelliyorlar o yüzden aynı oyun olacaktı zaten

Megan

80+ Silver
Valla 800 saat oynadım hileden dolayı bıraktım daha da oynamam
bu hile bi bana gelmiyor galiba. silverda da novada da keleşte de kartalda da oynadım uzun zamandır hile falan gelmiyor. karşıda aimi iyi veya smurf olunca hemen hile diyorsunuz

Top Bottom