Neler Yeni

cs 2 ölüm maçında iyi oynuyorum ama rekabetçi modda çok kötüyüm

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
mustafa can
50 saatim var ölüm maçında 40 50 rahat alıyorum ama rekabetçi modda max 10 felan genelde awp oynarım m4 tede eh işte çok hs atamıyorum ama

Knispel

80+ Bronze
Daha yeni başlamışsın yavaş yavaş alışırsın. Her gün DM gir geliştir kendini. Bir de kendine silah mainle awp m4 yazmışsın onlarda kendini geliştir spreylerini ezberle.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Tugay gedik
Topluluk sunucularına giripte kendini geliştirebilirsin

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
mustafa can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha yeni başlamışsın yavaş yavaş alışırsın. Her gün DM gir geliştir kendini. Bir de kendine silah mainle awp m4 yazmışsın onlarda kendini geliştir spreylerini ezberle.
önceden spray takibi açıktı kapattım öğrenince sağ sol yapıp çok iyi sıkamıyorum ona alışmaya çalışıyorum az zaten ak oynaması kolay

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammed Karakaya
Twitter
mkarakayam
Birkaç farklı FPS oyunu oynamayı deneyin, CS2 basit ama ustalaşması zor oyun. Bolca rekabetçi girin oyun mantığınız gelişir. Aiminizin iyi olduğunu düşünüyorum sorun Game Sensi kuramamak.

BlackIce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
NECATİ YUNUS EMRE AKSOY
Oyuna yeni başlamanın yanı sıra, kendini kasarak oynadığını düşünüyorum. Ağır R6 ve CS oynuyorum. R6'da Plat-Elmas arası gidip geliyorum, CS dede 17-18K ama hilelerden 20'yi görebilir miyiz bilmiyorum. Şunu fark ettiğim günden beri oyunlarda daha iyi oynamaya başladım. Kendini sıkarak oynayan taraf daima bir tık geride. Ayrıca, öz güven de bu durumda çok önemli. Vurucam diyerek çıktığım çoğu vuruşu yapabilirken, vuramam dediğimde basit vuruşlar bile olsa karşı tarafa öldüğümü fark ettim. O yüzden mentalini iyi ayarla. Ayrıca bir taktik daha 2 maç arka arkaya kaybettiysen ranked'da 3. ye girmeden önce bi 30 dk mola ver. kafanı temizle öyle gir.

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
mustafa can
Birkaç farklı FPS oyunu oynamayı deneyin, CS2 basit ama ustalaşması zor oyun. Bolca rekabetçi girin oyun mantığınız gelişir. Aiminizin iyi olduğunu düşünüyorum sorun Game Sensi kuramamak.
game sensi ney
Oyuna yeni başlamanın yanı sıra, kendini kasarak oynadığını düşünüyorum. Ağır R6 ve CS oynuyorum. R6'da Plat-Elmas arası gidip geliyorum, CS dede 17-18K ama hilelerden 20'yi görebilir miyiz bilmiyorum. Şunu fark ettiğim günden beri oyunlarda daha iyi oynamaya başladım. Kendini sıkarak oynayan taraf daima bir tık geride. Ayrıca, öz güven de bu durumda çok önemli. Vurucam diyerek çıktığım çoğu vuruşu yapabilirken, vuramam dediğimde basit vuruşlar bile olsa karşı tarafa öldüğümü fark ettim. O yüzden mentalini iyi ayarla. Ayrıca bir taktik daha 2 maç arka arkaya kaybettiysen ranked'da 3. ye girmeden önce bi 30 dk mola ver. kafanı temizle öyle gir.
çok sıkmıyorum kendimi bilek felan rahatta önceden çok sıkardım kendimi hiç oynayamazdım

MakarovTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tugay Yavan
Yenisin, DM de kendini geliştirirsen kas hafızan oturur kardeşim ;)

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
mustafa can
Yenisin, DM de kendini geliştirirsen kas hafızan oturur kardeşim ;)
DM ney mouse pad kalitesiz bazen zor kayıyor oynuyamıyorum yenisini alıcam bi ara
Mesaj otomatik birleştirildi:

tozdan dolayı

Hanaz

80+ Silver
50 saatim var ölüm maçında 40 50 rahat alıyorum ama rekabetçi modda max 10 felan genelde awp oynarım m4 tede eh işte çok hs atamıyorum ama
ffa da kendi takımını vurunca fa kill alıyorsunya hani ranked da 5 kişiden ne vurursan işte

hpxtech

80+
Yeni başlamışsın kanka. Kendini geliştir atölye haritalarında ya da topluluk sunucularında oyna. Prime'ın var mı?

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
mustafa can
Top Bottom