Neler Yeni

Cs gamble siteleri ve gerçeklik payı

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Gerçekten gamble siteleri üzerinden düzgün bir item veya kazanç sağladınız mı veya sağlayan birilerine rastladınız mı? Cs oyununu yıllardır oynamakla beraber hiçbir zaman bir bıçağım olmadı ve bu benim için bir takıntı haline geldi diyebilirim. Bundan dolayı elimde fazladan bir miktar para olduğunda sürekli bu tarz sitelerde bıçak kazanmak için uğraşıyorum. Yayıncılar veya Youtube içerik üreticililerinin paylaştığı kasa açımı gibi videoların bir çoğu site reklamı olduğundan onların sürekli kazanç sağlamasını anlayabiliyorum fakat şans gerçekten yok mu? Ben yıllardır açtığım kasadan 10 dolar üstü item bile düşüremezken x yayıncısı tek seferde nasıl siteyi soyabiliyor. Akıl sağlığımı kaybettim bu bıçak kazanma hırsı yüzünden.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
Sitelerin çoğu fake. Çok kumar oynamış biri olarak söylüyorum bulaşma. Yayıncılar kendi parası ile acmiyorlar site onlara bakiye tanımlıyor ve item cikardiklari videoları yayinliyorlar

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitelerin çoğu fake. Çok kumar oynamış biri olarak söylüyorum bulaşma. Yayıncılar kendi parası ile acmiyorlar site onlara bakiye tanımlıyor ve item cikardiklari videoları yayinliyorlar
Yazdığım gibi bunun farkındayım. Sorduğum şey yayıncılar dışında normal insanlar da gerçekten çıkarıyor mu. Yani hiç denk gelen oldu mu

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,552
İsim
Mert Metshi
ben cs icinden 700 liralik awp cikarmistim keydropta 10 dolar yatirdim 1000 liralik deagle cektim 20 dolar yatirdim 1500 liralik eldiven cekecektim gaza geldim upgrade bastim eldiven gitti

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
ben cs icinden 700 liralik awp cikarmistim keydropta 10 dolar yatirdim 1000 liralik deagle cektim 20 dolar yatirdim 1500 liralik eldiven cekecektim gaza geldim upgrade bastim eldiven gitti
Eldiveni göremedik ki gaza gelelim. Sen yine şanslıymışsın

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,552
İsim
Mert Metshi
eldiven icin uzulup kazandigimi tekrar siteye bastim hocam aldigimi geri verdim bu siteler bagimlilik yapiyor

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Ertuğrul
Yazdığım gibi bunun farkındayım. Sorduğum şey yayıncılar dışında normal insanlar da gerçekten çıkarıyor mu. Yani hiç denk gelen oldu mu
İllaki alan vardır ama genel batış tabii ki. Onun yerine eline geçen parayı dmarket gibi sitelere at zamanla birikir alırsın istediğin bıçağı

Aliyılmaz

80+ Bronze
Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Gerçekten gamble siteleri üzerinden düzgün bir item veya kazanç sağladınız mı veya sağlayan birilerine rastladınız mı? Cs oyununu yıllardır oynamakla beraber hiçbir zaman bir bıçağım olmadı ve bu benim için bir takıntı haline geldi diyebilirim. Bundan dolayı elimde fazladan bir miktar para olduğunda sürekli bu tarz sitelerde bıçak kazanmak için uğraşıyorum. Yayıncılar veya Youtube içerik üreticililerinin paylaştığı kasa açımı gibi videoların bir çoğu site reklamı olduğundan onların sürekli kazanç sağlamasını anlayabiliyorum fakat şans gerçekten yok mu? Ben yıllardır açtığım kasadan 10 dolar üstü item bile düşüremezken x yayıncısı tek seferde nasıl siteyi soyabiliyor. Akıl sağlığımı kaybettim bu bıçak kazanma hırsı yüzünden.
o pahalı pahalı kasalar açıp item çıkaran yayıncıların hepsi sponsorlu kendi bakiyeleri bile değil ne olursa olsun kumara bulaşma sitenin belli bi matemetiği var asla mantıklı değil herzaman site kazanır

Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ethem Şahin
o pahalı pahalı kasalar açıp item çıkaran yayıncıların hepsi sponsorlu kendi bakiyeleri bile değil ne olursa olsun kumara bulaşma sitenin belli bi matemetiği var asla mantıklı değil herzaman site kazanır
Dostum yukarıdaki arkadaş da bunu açıklamış ama yazdığım gibi bunun farkındayım zaten. Ben normal insanların da gerçekten çıkarıp çıkarmadığını merak ediyorum. Belki bu forumda da çıkarmış birileri vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
Katılıyorum bir ara köpeği olmuştum her ay siteye 2k 2k harmacaktan gına geldi akşamına bomboş elime bakar olurdum ne zamanlardı be.

alikaynak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
ali kaynak
ben oyunda rastgele biriyle denk gelmiştim fire serpent çıkartmıştı gerçekten çoooook zor da olsa çıkartabiliyorsun

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Murat
Sakın daha fazla gaza gelip tüm paranı yatırma her zaman site kazanır sen elindekinden olursun. Bundan yıllar önce tüm envanterimi siteye yatırmıştım 100 dolara yakın bakiye vermişti içinde iyi skinler olan bir kasadan 10lu açtım hepsinden en dandik olanını vermişti olan envanterime oldu. Algoritmalar var senin kazanmanı engelliyor her türlü. İnanılmaz şanslı olman gerek iyi bir şey çıkarabilmen için. Arkadaşlarımda da durum aynısı bu arada. Onlar da parasından oldu komple. Bıçak, eldiven, değerli skin çıkarabilen yok hiç. Hepsi battı

Zamanında 5-6 dolar (O zamanın parasıyla cepteki son 20 tl ) atmıştım . Sadece 5 dolardan baya güzel kar etmiştim fakat insanın içindeki doymak bilmeyen daha fazla kazanma riski , aldıklarımı da yanında götürmüştü . Kısacası 5 dolar da yalan olmuştu. Bulaşma derim

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-10-20 182858.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-20 182858.png
    51.1 KB · Hit: 29
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
950,513