Neler Yeni

Yardım CS:GO Bilgisayarınız VAC Güvenli Sunuculara Girmenizi Engelliyor Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Rk başlattığın zaman sürekli Vac hatası veriyor fakat sen de hile yaptıgın bişi yok bende de aynısı oldu yada oyuna giriyordum belli bir süre sonra oyundan atıyordu sonra oyuna giremiyordum Vac diyordu sürekli ama ban yemiyordum çözümü ise Steam komple sildim tekrar yükledim sorun çözüldü ?
Antivirüs programından kaynaklı olabilir mi acaba?

KESK1N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed KESKİN
Antivirüs programından kaynaklı olabilir mi acaba?
Yok hocam format dahi attım 2-3 defa olmadı Steam d de oldugu için silinmiyordu sonra son işlem olarak 750 GB lık Steam dosyasını silip bütün oyunları tekrar kurdum 1 yıldır sorun yaşamıyorum dediğimi yap sen dua edecen bana ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
bendede aynıymış iki ayarda dostum şimdi baktım da :(
Büyük ihtimal antivirüs ile kaynaklıdır diye düşünüyorum.Antivirüsü kapatıp oyuna gireceğim.Baktığın için çok teşekkür ediyorum.Sizi bilgilendireceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Bende de olmuştu dosyaları doğrula düzeliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Yok hocam format dahi attım 2-3 defa olmadı Steam d de oldugu için silinmiyordu sonra son işlem olarak 750 GB lık Steam dosyasını silip bütün oyunları tekrar kurdum 1 yıldır sorun yaşamıyorum dediğimi yap sen dua edecen bana ?
Zaten formatlama olayı aklımdaydı.Steami silip formatlarım.Peki steam oyunlarını tekrar indirmeden bir yerde depolasak olmaz mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks

KESK1N

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed KESKİN
Zaten formatlama olayı aklımdaydı.Steami silip formatlarım.Peki steam oyunlarını tekrar indirmeden bir yerde depolasak olmaz mı?
Bende o mantıkla depoladım işte olmadı önce dosya bütünlüğü dogrunbaktın aynı hata alıyorsun dediğimi yap Steam adına herşeyi sil format sana kalmış ama düzelecektir ?

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Steam özelliklerden oyun dosyalarını doğrulattım.7 tane dosyayı tekrardan yükledi.Ama aynı hatayı bir daha verdi.Dediğim gibi arka planda CS:GO serveri ile çakışan bir yazılım söz konusu.Fotoğrafta istediğim regedit(Kayıt defteri) orjinalini bulursam sorun çözülecektir diye umut ediyorum.
Oyunu silip tekrar yükledinmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
:D Bişey olmaz sil tekrar yükle denemeye değer :)
Hepinizin tavsiyesi için çok teşekkür ederim.Ne yapalım olacağı varmış yapacağız artık.Ama ben antivirüsten kaynaklandığını düşünüyorum :D

Top Bottom