Neler Yeni

Öneri Cs-go hakkında bilgi istiyorum

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
ben cs go yeni basladım kasa nasıl acılır nerden alınır skin nasıl düşürülür dostlar böyle bilinmesi gereken bilgileri sade anlasılır bicimde anlatacak arkadaslar varmı acaba
Ekran kartı 1660 ti 2600 işlemcim mevcut ayarları nasıl yapayım daha fazla verim alabilirim teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
[5 Yıllık CS:GO cuyum]
Dostum öncelikli şunu belirteyim. CS:GO nun kendisine ait çeşit çeşit operasyonlardan çıkan kasaları vardır ve bunların hepsi parayla satılmaktadır.
Ayrıca bu kasaları açmak için üstüne bir de o kasaya ait anahtardan almak durumundasın, ki son zaman ki fiyatları oldukça yüksek ve bir kasa açmak en az 40 TL civarı tutar.
Skin ler ise o kasaların içinden çıkıyor veya kasadan çıkartmak yerine o skini steam topluluk pazarından da alabilirsin.
Ayrıca bir sürü kasa açma siteleri mevcut genelde çoğu kişi oralarda takılır kasa işlerinde [csgo.net, topskin vs. gibi]
Oyun ayarlarına gelecek olur isek kesinlikle kimsenin tavsiyesine uyma !
Her zaman alıştığın ayar en doğrusudur. Şunu da bilmeni isterim CS:GO da en ideal çözünürlük 4:3 - 1280x960 dır ve genelde oyuncuların %45 i bu çözünürlüğü kullanır diğer kalan kesimin çoğunluğu ise 4:3 - 1024 x 768
Ben şahsen çok eski den beri alışkanlık olmasından ötürü tüm oyunlarında 12 yıldır çözünürlüğüm her zaman 1024 x 768 dir.
Ayrıca CS:GO için en ideal 2 DPI vardır. 400 DPI ve 800 dpı
ve mouse sensivity ayarlarını yaparken mouse acceleration yâni fare ivmesini kesinlikle açmaman gerek çok iyi bir şey değil.

Ekran kartın ve işlemcin CS:GO için oldukça yeterlidir.

ŞAHSİ AYARLARIM:
4:3 - 1024 x 768
400 DPI - Sensivity: 1.17 - İvme: Kapalı

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum öncelikli şunu belirteyim. CS:GO nun kendisine ait çeşit çeşit operasyonlardan çıkan kasaları vardır ve bunların hepsi parayla satılmaktadır.
Ayrıca bu kasaları açmak için üstüne bir de o kasaya ait anahtardan almak durumundasın, ki son zaman ki fiyatları oldukça yüksek ve bir kasa açmak en az 40 TL civarı tutar.
Skin ler ise o kasaların içinden çıkıyor veya kasadan çıkartmak yerine o skini steam topluluk pazarından da alabilirsin.
Ayrıca bir sürü kasa açma siteleri mevcut genelde çoğu kişi oralarda takılır kasa işlerinde [csgo.net, topskin vs. gibi]
Her zaman alıştığın ayar en doğrusudur. Şunu da bilmeni isterim CS:GO da en ideal çözünürlük 4:3 - 1280x960 dır ve genelde oyuncuların %45 i bu çözünürlüğü kullanır diğer kalan kesimin çoğunluğu ise 4:3 - 1024 x 768
Ben şahsen çok eski den beri alışkanlık olmasından ötürü tüm oyunlarında 12 yıldır çözünürlüğüm her zaman 1024 x 768 dir.

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

EmreJAckb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
EmreTopal
Mous ivmesi bence açılmali ya hayat kurtarıyor 😆

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Duzceli.81

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Eren Mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne demek gülüm, global olman dileğimle... Bol hetşatlar. Rusları alnının ortasından awp ile indir benim için.
Rusları severdim de çok çok yanlış yoldalar umarım düzelirler Allah mazlum vatandaşlara yardım etsin SAVAŞIN KAZANANI OLMAZZZZZ

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,124
İsim
Mert Metshi
ve mouse sensivity ayarlarını yaparken mouse acceleration yâni fare ivmesini kesinlikle açmaman gerek çok iyi bir şey değil.

ŞAHSİ AYARLARIM:
4:3 - 1024 x 768
400 DPI - Sensivity: 1.17 - İvme: Kapalı
Rankınız ne?

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,772
İsim
Enes Tutar
İvmeyi açmanızı önermem flickler düzgün gitmiyor. Dpi 400 sens 2.4 raw açık Lem'e kadar geldim.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
keleş2
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana şunu demek ostoyorum profosyenel degıl keyıf almak ve vakıt gecırmek ıcın oynamak ıstıyorsan 1920x1080p 16:9 da oynaman ben oyle oynuyorum arkdasn dedıgı ayara alınca bunaltıyor oyun ama tamamen kişisel görüş

Top Bottom