Neler Yeni

CS:GO oynarken bilgisayar durduk yere 30 saniyelik klipler alıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Akay
CS:GO oynerken durduk yere bilgisayarım 30 saniyelik klip alıyor. Kısayolları kontrol ettim ama herhangi bir kısayolada basmıyorum. Windows defenderdan virüs taraması yaptım ama hiçbir şey çıkmıyor resimdeki gibi dosyalar halinde masaüstüne kaydediyor. 13aad123-904c-4685-a5fd-1e1b3b5e91de.jpg böyle dosyalar geliyor ve yanında da 30 saniyelik klipler oluyor bu sorunu nasıl çözerim bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Mehmet Ali
Nvidia'nın sanırsam geoforce experience' de böyle bir ayarı vardı, oyunlarda bazı iyi anları otomatik klip al tarzı.
Ayarlardan kontrol edebilirsiniz, muhtemelen o sebeptendir , virüs olduğunu sanmıyorum

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Furkan SARIGÖL
Nvidia ayarlarda otomatik klip v.s gibi bir ayar olması lazım onu devre dışı bırak
Bazı tuşlara aynı anda basınca oto klip alıyor olabilir virüsle alakası yok zaten bi kontrol et

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Efe Özkol
CS:GO oynerken durduk yere bilgisayarım 30 saniyelik klip alıyor. Kısayolları kontrol ettim ama herhangi bir kısayolada basmıyorum. Windows defenderdan virüs taraması yaptım ama hiçbir şey çıkmıyor resimdeki gibi dosyalar halinde masaüstüne kaydediyor.Alıntıyı görüntüle böyle dosyalar geliyor ve yanında da 30 saniyelik klipler oluyor bu sorunu nasıl çözerim bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim
alt+z yapıp kontrol eder misin

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Bendede bu ayar açıktı başka bir oyundu ve her kill aldığımda klip alıyordu ve fps dibi görüyordu . En son combo yaptığımda aynı anda birçok kez klip aldı işlemci o yüke dayanamayıp mavi ekran verdi . Tavsiye etmem o ayarı kapatmanızı öneririm. Windows+G ile kapatılıyordu sanırsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Akay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia'nın sanırsam geoforce experience' de böyle bir ayarı vardı, oyunlarda bazı iyi anları otomatik klip al tarzı.
Ayarlardan kontrol edebilirsiniz, muhtemelen o sebeptendir , virüs olduğunu sanmıyorum
geoforce experience kullanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia ayarlarda otomatik klip v.s gibi bir ayar olması lazım onu devre dışı bırak
Bazı tuşlara aynı anda basınca oto klip alıyor olabilir virüsle alakası yok zaten bi kontrol et
nvidia kullanmıyorum radeon kullanıyorum ama yiende kontrol ettim alt+shift+S yazıyor VE xbox game bar a da baktım ondada son 30 saniyeyi kaydet: alt+shift+G yazıyor ama bu tuşlara basmıyorum afk a bıraktığım zamanlarda da kafasına göre klip alıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,078
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom