Neler Yeni

Cs go performans sorunu

erdo32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Bekir erdinç akdut
Arkadaşlar benim
Ryzen 5 7600 işlemcim
Rx6800 ekran kartım ve 32 ram bilgisayarım var.
Ama csgo'da 300 400 fps arası alıyorum bu sisteme sanki 450 500 fps olması lazım gibi geliyor. Ve bazen karekterler çok geç yükleniyor( örnegin ölüm maçında afk bir oyuncu var 20 sanıyede yükleniyor yada arkamda adam yok 2 sanıye sonra bir anda arkanda belirip beni öldürüyor sanki nasıl desem o arkamda imiş ama ben onu görmemişim gibi bir his) yada çogu çogu sanki mermi gitmiyor gibi sarjör boşaltıyorum adam ölmüyor. Veya crosshair ateş ederken kendiliginden kayıyor bu tepme gibi değil daha fazla hassas gibi.pingimde 60 80 arası geziyor problem ne çmzeledim oyunu 2k oynuyorum. Çözüm bilen var mı ful yğksek ayarlarda oynuyorum sistem kaldırır diye hata mı yapıyorum.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
2k'da aldığın FPS'ler normal duruyor. CS:GO'da her map farklı performans verdiği için böyle olması normal. Yaşadığın o sorunda sadece dm'de ise spawn sesi ile gözükmesi Senkronize mi ona bak. Croshair bugı da çözünürlükten dolayı olabilir. 1024'de de mesela cros tam ortada olmuyor. Bence çözünürlüğünü 1440x1080 ile değiştir ve tekrar dene. Zaten yüksek çözünürlükle CS'go oynamak dezavantaj.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
dostum konsol tuşundan fpsmax 5000 yap düzelecektir

erdo32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Bekir erdinç akdut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum konsol tuşundan fpsmax 5000 yap düzelecektir
Teşekkğrler deniyecegim
Mesaj otomatik birleştirildi:

2k'da aldığın FPS'ler normal duruyor. CS:GO'da her map farklı performans verdiği için böyle olması normal. Yaşadığın o sorunda sadece dm'de ise spawn sesi ile gözükmesi Senkronize mi ona bak. Croshair bugı da çözünürlükten dolayı olabilir. 1024'de de mesela cros tam ortada olmuyor. Bence çözünürlüğünü 1440x1080 ile değiştir ve tekrar dene. Zaten yüksek çözünürlükle CS'go oynamak dezavantaj.
Valla çogu çogu spawn sesi bile duymuyorum. Ya ses kısık yada sekronize değil nasıl anlatsam dm de dogmadan mesela gözükür soluk bir şekilde karakter o silah seçene kadar 4 5 sanıyeya öyle olmuyor sanki direk doğup vuruyor gibi anlatabildşm mi ?

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Teşekkğrler deniyecegim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla çogu çogu spawn sesi bile duymuyorum. Ya ses kısık yada sekronize değil nasıl anlatsam dm de dogmadan mesela gözükür soluk bir şekilde karakter o silah seçene kadar 4 5 sanıyeya öyle olmuyor sanki direk doğup vuruyor gibi anlatabildşm mi ?
berkrip tepe görüntü ayarlarını da yap keyfine bak

Top Bottom