Neler Yeni

cs2 de konsol tuşunu değiştirdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Batuhan Karataş
arkdaşlar cs 2 de konsol tuşunu değiştirmek isterken farenın sol tık tuşu yaptım şuan hiçbir şekilde işlem yapamıyorum oyunu sıldım yukledım aynı oldu bunu nasıl düzeltebilirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
unlost un yaptığı video izlemeni öneririm hem fps düşüklüğünü baya toparladı senin sorunun çözümüde vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Batuhan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
video yu yenı ızledım yaptım da yanlışlıkla fareyı atadım diğer yerlere giremiyorum işte

Lutza JS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Emir Deniz Mat
arkdaşlar cs 2 de konsol tuşunu değiştirmek isterken farenın sol tık tuşu yaptım şuan hiçbir şekilde işlem yapamıyorum oyunu sıldım yukledım aynı oldu bunu nasıl düzeltebilirim
Program Files > Steam > userdata > (belli bir rakam dosyası çıkar oraya girin) > 730 > local > cfg içerisindeki dosyaları silin ve oyuna giriş yapın. Bu sayede hem en son kullandığınız cfg dosyası hem de görüntü ayarlarınız sıfırlanacak.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,650
İsim
MehmedVII
Config sil veya başka birinin configini koy. Config nasıl erişeceğin YouTube'da var

lusiancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
CAN UYGUR
bind "MOUSE1" "+attack" bunu konsola yapıştır

Top Bottom