Neler Yeni

Cs2 deki saçmalıklardan bıktım

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
m4a1s zaten 5 mermiden sonra sekiyor sizin ayarlamanız lazım hocam onu videodaki olay tamamen normal hatta 10 mermiden sonra sekme yönü değişiyor tecrübeye bağlı bir şey bu

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
m4a1s zaten 5 mermiden sonra sekiyor sizin ayarlamanız lazım hocam onu videodaki olay tamamen normal hatta 10 mermiden sonra sekme yönü değişiyor tecrübeye bağlı bir şey bu
Sekmesi değilki mesele. Karşıdaki adam duvarın arkasına geçtikten sonra kafadan vuruluyor. Son anlara dikkat et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem

Hanaz

80+ Silver
Sekmesi değilki mesele. Karşıdaki adam duvarın arkasına geçtikten sonra kafadan vuruluyor. Son anlara dikkat et.
Dün 4 klip çıkardım ben palastan jungle peekliyorum jungle vurdum sag üste adam öldü 0.5 sn sonra falan geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün 4 klip çıkardım ben palastan jungle peekliyorum jungle vurdum sag üste adam öldü 0.5 sn sonra falan geldi
Oyun düzelene kadar ct de mag 7 t de sawed off oynuyorum sawed off ayaktan vursan bile tek atıyor bu arada novadan daha iyi şu sıralar

YazılımKafa

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun düzelene kadar ct de mag 7 t de sawed off oynuyorum sawed off ayaktan vursan bile tek atıyor bu arada novadan daha iyi şu sıralar
Oyun çok bozuk değil mi? Saçma sapan yerlerden kurşun isabet ediyor

YazılımKafa

80+ Silver

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Kerem
Arkadaşlar oyunu oynayıp, oyunun içerisinde hatalardan dolayı bir foruma başlık açacak kadar bıktıysanız oyunu bırakabilirsiniz? Bu kadar basit ayrıca belirtmek isterim yaşadığın olay 2013 CS:GO zamanından beri bu oyunda mevcut olan bir şey tamamen tick rate ve ping ile alakalı.

YazılımKafa

80+ Silver
Valla hocam bilmiyorum. Böyle saçma sapan buglu hileli oyunlardansa en iyisi hikayeli oyunlar daha iyi
Hikayeli oynuyorum zaten. Ama arada bir cs girmekte güzel oluyor. Tabi hilelerden ve buglardan kurtulursak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,841
Üyeler
155,002
Son üye
mustafaeren
Top Bottom