Neler Yeni

Çözüldü✓ CS2 Formattan Sonra Donma Takılma ve 'Gölgelendiriciler Derleniyor' Sorunu

Mraren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aren KYCN
Merhaba, önce sistemimi yazıp sonra hızlı bir şekilde konuya geçiyorum.

-6000 MHz (1x)16 GB RAM
-RTX 3080
-i7-12700K

Bu sisteme ben geçen gün format attım, formattan önce CS2'de hiçbir sorun yoktu. Formattan sonra işte her zamanki gibi DirectX güncelledim, Microsoft Visual C++ paketlerinin hepsini kurdum, ekran kartıma manuel olarak en güncel sürücüyü kurdum. Windows Update ile gelen güncelleştirmeleri kurdum. Yani her şey önceki gibiydi, ama bir sorun var. Artık CS2'de maçlara girerken "Gölgelendiriciler derleniyor" kısmında çok uzun süre bekliyor ve maça girdikten sonra da sürekli anlık 1 saniyeden bile az bir süreliğine donma, takılma gibi bir şey oluyor. Normalde sistemim her türlü yetiyor yani, 200-250 FPS falan alıyorum. FPS drop bile değil bu hatta sanki, çünkü FPS hala sol üstte 200 falan yazarken birden yarım saniyeliğine bi takılma oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Nasıl çözerim? Sizde de bu sorun var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umutcan K.
aynı durum bende de var oyun sıkıntılı galiba

Mraren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aren KYCN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda sıkıntı olacağını sanmam formattan önce sorun yoktu.

Mraren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aren KYCN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun çözüldü driver için bir yazılım kullanıyordum tekrar format atıp tüm driver ve oyun desteklerini el ile kurdum düzeldi

Top Bottom