Neler Yeni

CS2 YENİ GÜNCELLEME SIZINTILARI! (19 HAZİRAN)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,527
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hayırlı olsun! CS2 = Zula güncellemesi gelecek. 19 Haziran CS'nin 25. Yıl Dönümü ve sızıntılar arasında anahtarlık geleceği kesinleşti (GabeFollewer sızdırdı)
+ yeni kasa/operasyon
Oyunun cılkı çıkıyor beyler aklınız varsa skinlerinizi satın bırakın bu oyunu yakında görürsünüz bazı e-sporcular isyan edip oyunu bırakacak ve bırakma akımı çıkartıp peşleriden bir sürü insan bırakacak, inanın olacak bu dediğim. Valoranta olan saygım artıyor bu gidişle

CS2 tam sürüm yayınlandığında biraz oynayıp bıraktım oyunu csgoda performans sorunum olsa dahi oyun gerçekten oyun gibiydi zuladan hallice artık ne mermiler düzgün gider ne hitboxlar tam oturur adamın dibinden attığın Mag7 mermisi adama isabet etmez valorantıda keza atış sisteminden sevmiyorum
en iyisi rainbow six hacı

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Enes kaplan
Hocam biraz havaya konuşmuşsunuz, 25 yıldır devam eden bir FPS oyunu anahatrlık vesaire gelicek diye bırakılacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,527
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam biraz havaya konuşmuşsunuz, 25 yıldır devam eden bir FPS oyunu anahatrlık vesaire gelicek diye bırakılacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Alıştıra alıştıra yapıyorlar nasıl kurbağayı bi anda kaynar suya atarsan tepki verip kaçarsa soğuk suya atıp kaynatmaya başlayıncada tepki vermeden can verecektir sıcak dolayısıyla

agno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
burak
Oyuncağa da dönse riot oyunlarına saygım artmaz ayrıca yıl olmuş 2024 hala FPS oyunu oynayan mı var ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anahtarlık olayı şık olur aslında ama tavuk inceleme felan ney abi ya
Çocukluğunda fps oynayanlar bırakımıyor bence ben 30 yaşındayım 20 senedir cs oynuyorum arada da warzone oynarım nasıl bırakayım 20 senelik alışkanlık arkadaşlarım da öyle dönüp dolaşıp csde buluşuyoruz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı
Bi de silah + basma gelsin üff 🤣🤣

The Semih

80+ Silver
Hayırlı olsun! CS2 = Zula güncellemesi gelecek. 19 Haziran CS'nin 25. Yıl Dönümü ve sızıntılar arasında anahtarlık geleceği kesinleşti (GabeFollewer sızdırdı)
+ yeni kasa/operasyon
Oyunun cılkı çıkıyor beyler aklınız varsa skinlerinizi satın bırakın bu oyunu yakında görürsünüz bazı e-sporcular isyan edip oyunu bırakacak ve bırakma akımı çıkartıp peşleriden bir sürü insan bırakacak, inanın olacak bu dediğim. Valoranta olan saygım artıyor bu gidişle

PUBG ye döndü iyice CS, silahlı oyunlarda barbie,anime temasını kabul ettirdiler ya helal olsun. sonuna kadar Tarkov.

Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Talha Açıkgöz
Caps kapamayı öğren sen önce abim.
Yok telefondan yazıyorum bilerek büyük yazdım la
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocukluğunda fps oynayanlar bırakımıyor bence ben 30 yaşındayım 20 senedir cs oynuyorum arada da warzone oynarım nasıl bırakayım 20 senelik alışkanlık arkadaşlarım da öyle dönüp dolaşıp csde buluşuyoruz
Çocukluk anılarını hatırlatıyor çok güzel bişey

• Beğen
Reaksiyonlar: agno

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
ismail
Bu ucube oyuna katlanılmıyor artık. Tahmini 3-4 ay da bir iki el atıp tozlu raflara kaldırıyorum.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
yağız ahmet özdemir
+ yeni kasa/operasyon

Artik valocuyuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,245
İsim
Burak Karadağ
Bak bak valoya olan saygısı artıyormuş :D
Bir kurtulamadık şu bebelerden.
Eğer uzun yıllardır fps oyun furyasını takip ediyorsanız böyle olayların 5 6 katını zaten görmüşsünüzdür.
Yani işte bu güncelleme geldi, oyun bitecek, artık sarmayacak vs. vs.
Videoyu izledim tavuk skini, tavuk inceleme animasyonu, anahtarlık, karakter skini gördüm oyun içinde değişikliklerden.
Bunlar oyunu bitirecek yada canlandıracak bir şey değil ki?
Niye bu kadar felaket tellalısınız.
Tavuk incele nolacak? Tavuk skinin olsun nolacak? Anahtarlık tak yani, yada takma nolacak? Karakter skinin olsun ne farkeder?

Mesela en yakın örnek PUBG
İlk çıktığından beri sayısız silah, skin yada oyun içinde değişikliğe gittiler.
Havadan kurtarma yardımı, Blue chip yani arkadaş canlandırma, roketler, elektro şoklar, havan topları, self oed kendini canlandırma)
Yada direkt oyun içinden artık düşen bir oyuncuyu (rakip yada takım arkadaşı) sırtlama, bir yerlere tutunma, arkadaştan destek alarak çıkılamayacak 2 3 katımız yerlere tırmanma vs. vs.

Daha hatırlamadığımız yüzlercesi.

Sonuç: Pubg 7 yıl önceki PUBG ile aynı.
He oyuncuların oynama stili değişti ona laf yok. Eskiden daha pasiflerdi şuan herkes daha agresif mm de.
Bak şimdi bir oyunun temelinde ki mantık ve yapılış amacı ne ise çizgiyi fazla aşmamak ve bozmamak kaydı ile ilerlemesi gerektiği kendi düşüncemdir. Counter Strike da bunun dışına çıkılıyor ve başka sebeplerde var.
En temelinde; Rekabet odaklı ve 5 vs 5 takım oyunu ama tavuk incelemesi veyahut silah anahtarlığı vs gibi saçmlıkları hileler ortada cirit atarken, oyun içi sorunlar, optimizasyon problemleri, daha bir sürü sorun var iken para odaklı işlere yönelmesi rahatsız ediyor her şey özünde güzeldir. Ayrıca e-sporcular bile isyan ediyor (s1mple bile kendisi dedi "Bu b*ktan oyunu oynamayın."
Valorant oynamam ve gerçekten her ne kadar sevmesem bile Riot Games istifini fazla bozmayan bir şirket oldu. Ha ama şu da bi gerçek cs nin artık 3 ü, 4 ü, şusu busu artık ne çıkarsa çıksın gene de FPS camiasında her zaman aktif olacak bir oyun olarak duracak.

Ceasar123

80+ Bronze
Bak şimdi bir oyunun temelinde ki mantık ve yapılış amacı ne ise çizgiyi fazla aşmamak ve bozmamak kaydı ile ilerlemesi gerektiği kendi düşüncemdir. Counter Strike da bunun dışına çıkılıyor ve başka sebeplerde var.
En temelinde; Rekabet odaklı ve 5 vs 5 takım oyunu ama tavuk incelemesi veyahut silah anahtarlığı vs gibi saçmlıkları hileler ortada cirit atarken, oyun içi sorunlar, optimizasyon problemleri, daha bir sürü sorun var iken para odaklı işlere yönelmesi rahatsız ediyor. Ayrıca e-sporcular bile isyan ediyor (s1mple bile kendisi dedi "Bu b*ktan oyunu oynamayın."
Valorant oynamam ve gerçekten her ne kadar sevmesem bile Riot Games istifini fazla bozmayan bir şirket oldu. Ha ama şu da bi gerçek cs nin artık 3 ü, 4 ü, şusu busu artık ne çıkarsa çıksın gene de FPS camiasında her zaman aktif olacak bir oyun olarak duracak.
Oyun mantığı her zaman aynı kalıyor ama işte.
Bir uğurluk, bir tavuk skini gelince bozulmayacak.
Kayde alınacak bir şey gibi değil sanki bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,245
İsim
Burak Karadağ
Dostum mesele o değil, 25 yıldır devam eden bir FPS oyunu demen farklı ama şuan bu güncellemenin sırasımıydı? Ortaya CS2 yi hızlıca sürdün ama bir sürü sorun/hata var bu olay asıl sinirlendiriyor. Bu güncellemedeki içerikler sence Counter Strike'ın has özünde gereklimiydi? Yenilik illa olacak ama bu tarz değil işte.

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
zulamı oynuyoruz silaha süs nedir ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR