Neler Yeni

CS'ci arkadaşlar yardımcı olabilirler mii ?

pc ustasi1

80+ Silver
Arkadaşlar bu aralar cs ye sardım valoyu bıraktım ve seçkin satın almak istiyorum 400 tl idi sanırım 1.si smurf sistemi var mı 2.si parasını geri çıkartıyor diyolar doğrumu 3.sü sitelerden skin çıktığında direkmen oyunda oynayabiliyomuyuz 4.sü skinler kullandıkça eskiyo diyenler var doğrumu bunlar merak ettiklerimdi cevaplarsanız eyw

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Bayram Fırat
Arkadaşlar bu aralar cs ye sardım valoyu bıraktım ve seçkin satın almak istiyorum 400 TL idi sanırım 1.si smurf sistemi var mı 2.si parasını geri çıkartıyor diyolar doğrumu 3.sü sitelerden skin çıktığında direkmen oyunda oynayabiliyomuyuz 4.sü skinler kullandıkça eskiyo diyenler var doğrumu bunlar merak ettiklerimdi cevaplarsanız eyw
1 smurf pek raslanmaz
2biraz sürer şana bağlı ama çıjkakar
3ü siteye bağlı ama genellikle para istiyolar
4 hayır eskimez

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,156
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
1)Smurf sistemi hakkında bilgim yok.
2)Parasını çıkarması için çok oynamanız lazım hocam. Az uz değil yani.
3)Direkt oynayabilirsiniz.(Oyun içi drop ise.)
4)Kullandıkça eskimez.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,775
İsim
Enes Tutar
her hafta 1 kasa düşüyor, onun ederi ortalama 1 dolar 1.50 civarı. parasını çok geç çıkarıyor.

AeRix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
berkay baltalı
Arkadaşlar bu aralar cs ye sardım valoyu bıraktım ve seçkin satın almak istiyorum 400 TL idi sanırım 1.si smurf sistemi var mı 2.si parasını geri çıkartıyor diyolar doğrumu 3.sü sitelerden skin çıktığında direkmen oyunda oynayabiliyomuyuz 4.sü skinler kullandıkça eskiyo diyenler var doğrumu bunlar merak ettiklerimdi cevaplarsanız eyw
skinler eskimiyor sitelerden çıkanlar güvenilir sitelerse evet oynayabiliyorsun hem de paranı çıkarabiliyorsun ister beklet biriktir toplu şekilde diğer sitelerde satıp nakite çevir istersen steam de oyun almak vs için kullan
Mesaj otomatik birleştirildi:

çıkan kasalarla ortalama 15 haftada falan çıkartırsın veyahu şansın yüzüne güler benim gibi 1 kasadan 600 tl ya da bir skinden 350 tl kazanabilirsin

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
.
daha bugün 6 dolar skin ve kasa verdi bana

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
mert
kendim hariç smurfe rastlamadım

pc ustasi1

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
skinler eskimiyor sitelerden çıkanlar güvenilir sitelerse evet oynayabiliyorsun hem de paranı çıkarabiliyorsun ister beklet biriktir toplu şekilde diğer sitelerde satıp nakite çevir istersen steam de oyun almak vs için kullan

çıkan kasalarla ortalama 15 haftada falan çıkartırsın veyahu şansın yüzüne güler benim gibi 1 kasadan 600 TL ya da bir skinden 350 TL kazanabilirsin
günde 6 saat oyun oynama zamanım var ki bi oyuna başlarsam onu bitirmeden çıkmam valoda radiant 500 üncüsüyüm burdada global olucam hedef konuldu

daha bugün 6 dolar skin ve kasa verdi bana
oyyy çıkan skinleri satıp nakite çevirebiliyomuyuz ben cips falan alcamda o parayla

Peki Beyler adamın biri gelip neden smurflemiyo mesela nası bi sistem var bu cs de ?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,410
İsim
Cengiz
1- Hayır Smurf Gelme Olasılığı %0 ( 5000 Saat Deneyim )
2 - Parasını Çıkartıyor Haftalık Droplar İle
3 - Evet Skinleri Oyunda Kullanabilirsin
4 - Hayır Kullandıkça Eskimiyor Ama Skinler Ayrılıyor

1 - Fabrikadan Yeni Çıkmış
2 - Az Aşınmış
3 - Görevde Kullanılmış
4 - Eskimiş
5 - Savaş Görüş

1'den Başlayarak 5'ci Sıraya Kadar Görünümleri Aşınıyor

günde 6 saat oyun oynama zamanım var ki bi oyuna başlarsam onu bitirmeden çıkmam valoda radiant 500 üncüsüyüm burdada global olucam hedef konuldu

oyyy çıkan skinleri satıp nakite çevirebiliyomuyuz ben cips falan alcamda o parayla

Peki Beyler adamın biri gelip neden smurflemiyo mesela nası bi sistem var bu cs de ?
Cs Eşleştirme Sistemi Güven Faktörü İle Alakalı Güven Fakötrü Ne Diye Merak Ediyorsan Buyur Rehberi Mi Oku

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper GÖK
Şimdiden başarılar dost smurf pek rastlamaz rank olarak hedefin iyi bir de seçkin puanını yükseltirsin sonraki hedef olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Kaya
smurf yok silahlar oynadıkça eskimiyor ve siteler skin çekmek için para istiyorlar

AeRix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
berkay baltalı

evet bazı sitelerde satılıyor ismini vermek reklam sayılırmı bilmiyorum o yüzden veremiyorum

Top Bottom