Neler Yeni

CSGO Seçkin Durumu Yükseltmesi Satın Almak Mantıklımı?

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
Merhaba çok online oyunlar oynayan bir insan deilim ve bu aralar CSGO sardım ve oynuyorum ama çoğu şey için artık 250TL'lik seçkin yükseltmesi almak gerekli olduğunu gördüm almak mantıklımı? hem CS2 çıkıyor ve çıktığında bu yükseltmenin diğer oyuna aktarılacağını okudum biliyorum peki zam gelir mi şimdi den aliyimmi? aldıktan sonra hileden vb. kurtulup güzel oyun deneyimi yaşar mıyım? işime yarar mı?

Zqof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Bedirhan OZAN
Merhaba çok online oyunlar oynayan bir insan deilim ve bu aralar CSGO sardım ve oynuyorum ama çoğu şey için artık 250TL'lik seçkin yükseltmesi almak gerekli olduğunu gördüm almak mantıklımı? hem CS2 çıkıyor ve çıktığında bu yükseltmenin diğer oyuna aktarılacağını okudum biliyorum peki zam gelir mi şimdi den aliyimmi? aldıktan sonra hileden vb. kurtulup güzel oyun deneyimi yaşar mıyım? işime yarar mı?
Eğer oynarım diyosan bence kesin al. Fiyat artar mı vs. bi şey söyleyemem ama verdğin paranın fazlasını droplardan alırsın. Ben aldım 30 saat oynadım ve 150 tl sini çıkardım şimdiden.

memooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer oynarım diyosan bence kesin al. Fiyat artar mı vs. bi şey söyleyemem ama verdğin paranın fazlasını droplardan alırsın. Ben aldım 30 saat oynadım ve 150 TL sini çıkardım şimdiden.
öyle ise güzelmiş sağolun peki bir sorum daha var dediğim gibi ben yeniyim oynayışım mükemmel diyemem seçkin alırsam diğer karşıma gelicek oyuncular beni zorlarmı her oyunda?

Cihangir

80+ Gold
cs 2 çıkınca zamlanabilir ben 2 hafta 3 kasa düşürdüm 180 tl geldi kasalardan

Top Bottom