Neler Yeni

Cüzdanımı kaybettim :(

predator

80+ Silver
Bugün şirinevler meydanında döviz bozdurdum ve akbank atmsinde para yatırmaya çalıştım ancak atm bozuktu ve parayı yatıramadım. Yüklü bir paraydı ve arasında dövizde vardı, taksi bir türlü durduramadım genelde iş saatlerinde bizim tarafa taksiler canını verir gitmez. minibüse bineyim dedim bindim ve ne farkedeyim cüzdan yok.. İndim atm bindiğim yer arasını 10 kere taradım ve asla bulamadım..
-
polis karakoluna gittim tutanak bile tutmadan "bulunursa biz size döneriz numaranız sistemde var" dendi :D "kartlarınızı ve kimliğinizi iptal edin dua edin" dedi :D
-
Bankayı aradım "kartımı iptal etmesem kart kullanılınca lokasyon ve dükan mağaza her neyse gidip işlem yapılma saatindeki kamera kayıtlarını inceleyip cüzdanımı bulan kişiye ulaşsak mı?" diye sorduğumda "gerek yok zaten uyarı verir tüm kartlarınızı iptal edip yenilerini çıkartalım" diye geri dönüş sağladı..
daha önce kartım kaybolmuştu ve aylardır kullanılmaya çalışıyor bunu söylediğimde "sorun değil o kart iptal bir şey yapamazlar" diyorlar :D resmen ülkede kimse uğraşmak istemiyor.. o kart nerde kullanılmaya çalıştı kim kullanmaya çalışıyor umurlarında değil..
konu hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
cüzdan kaybedince böyle hocam. içerisinde ki kartlar iptal edilir yeni kimlik kartı ehliyet banka kartı cıkarılır ve soğuk su içilir. başka hiç bişey yapılmıyor. dua edinde iyi biri bulup size ulassın :(

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Mustafa Aydın
Bugün şirinevler meydanında döviz bozdurdum ve akbank atmsinde para yatırmaya çalıştım ancak atm bozuktu ve parayı yatıramadım. Yüklü bir paraydı ve arasında dövizde vardı, taksi bir türlü durduramadım genelde iş saatlerinde bizim tarafa taksiler canını verir gitmez. minibüse bineyim dedim bindim ve ne farkedeyim cüzdan yok.. İndim atm bindiğim yer arasını 10 kere taradım ve asla bulamadım..
-
polis karakoluna gittim tutanak bile tutmadan "bulunursa biz size döneriz numaranız sistemde var" dendi :D "kartlarınızı ve kimliğinizi iptal edin dua edin" dedi :D
-
Bankayı aradım "kartımı iptal etmesem kart kullanılınca lokasyon ve dükan mağaza her neyse gidip işlem yapılma saatindeki kamera kayıtlarını inceleyip cüzdanımı bulan kişiye ulaşsak mı?" diye sorduğumda "gerek yok zaten uyarı verir tüm kartlarınızı iptal edip yenilerini çıkartalım" diye geri dönüş sağladı..
daha önce kartım kaybolmuştu ve aylardır kullanılmaya çalışıyor bunu söylediğimde "sorun değil o kart iptal bir şey yapamazlar" diyorlar :D resmen ülkede kimse uğraşmak istemiyor.. o kart nerde kullanılmaya çalıştı kim kullanmaya çalışıyor umurlarında değil..
şirinevlerde düşürdüysen zor bulman geçmiş olsun

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Düşürdüğünüz yerin yakınındaki karakolu arayın belki olası cüzdan gelmiştir. Hatta sen tüm İstanbuldakileri ara belki alan biri birine bırakmıştır.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,228
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
-
-
Babamda cuzdanini caldirmisti yaklasik 8-9 sene once calan adam babamin kimligi ile hastaneye gitmis dis cektirmis vs vs baya bisi yapmisti hatta babam suan disciye gittiginde agzinda dis gozukmuyor sistemde siz 9 sene once tum dislerinizi cektirmissiniz deniyor sen kaybetmedin yuksek ihtimal biri seni caprti

predator

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,631
İsim
Feyzullah
İyi niyetli biri bulursa geri getirir bulur sizi ama diğer türlüyse çok umutlanmayın

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Bende geçen airpods'umu düşürdüm aradım aradım bulamadım zaten yüksek ihtimal gören birisi cebine indirdi:/

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Asil
Babamda cuzdanini caldirmisti yaklasik 8-9 sene once calan adam babamin kimligi ile hastaneye gitmis dis cektirmis vs vs baya bisi yapmisti hatta babam suan disciye gittiginde agzinda dis gozukmuyor sistemde siz 9 sene once tum dislerinizi cektirmissiniz deniyor sen kaybetmedin yuksek ihtimal biri seni caprti
adam kaçakmıymış one öyle

Sasuke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Abdülhakim Erdem
Discord
xteent
4 sene önce arabamız çalındı ve kimse ilgilenmedi

Top Bottom