Neler Yeni

Cumhurbaşkanı Sosyal Medyanın Kapatılmasını İstiyor.

.BYG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Bilal yasir
Sen iletinde "kapatılmaması" yazmadığın için böyle bir video attım yani senin tabirinle 'ooooo' felan yaptığım yok seni bilgilendirdim düzgün araştırma yapmadığın için
Sende geri kalanını iyi dinle. 'Düzene sokulması' ve 'kontrol edilmesi' kısımlarını duymayıp 'ooooo kapatılacak dedi' demek olmaz.

Ve kontrol altına almak istedikleri sebepleri de dinle. Benim için son derece geçerli sebepler.

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Onur Koç
Savunma sanayi hakkında en ufak bir bilginiz yoksa yorum yapmayın bu askeri konulara.
Daha bu gün tanıtılan SUNGUR ile Türkiyenin MANPADS sisteminde olan dışa bağımlılığı bitti...
Kaldı ki hiç bir ülkenin savunma sanayi %100 yerli değil ABD'nin bile.
(Palet fabrikasına bir şey diyemiyorum...)
dostum savunma sanayi hakkında tamamen bilgim var demiyorum ama biliyorum birşeyler
bir devletin zaten %100 yerli olmasına imkan yok fakat bunu iddia etmesine de gerek yok
türkiyenin dışa bağımlılığının bitmesi bir lütuf değil zaten olması gereken
palet fabrikasına s400lere falan kimsenin aklı ermez padişahımız cok gizli şeyler düşünüyor hepsini birleştirip sadece atom bombasında birazcık hasar alan (!) tankımızı üretecek
DzDhUAoXgAAIszF.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ahmaklıktır terörde varsa o adam.
abdullah öcalanın öz kardeşi

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Savunma sanayi hakkında en ufak bir bilginiz yoksa yorum yapmayın bu askeri konulara.
Daha bu gün tanıtılan SUNGUR ile Türkiyenin MANPADS sisteminde olan dışa bağımlılığı bitti...
Kaldı ki hiç bir ülkenin savunma sanayi %100 yerli değil ABD'nin bile.
(Palet fabrikasına bir şey diyemiyorum...)
O palet Fabrikası satılmamalıydı keşke,yerlilik konusunda haklısınız şu dönemde kimse tamamen yerli olamaz,yine haklısın üstad,yine.

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Onur Koç
O palet Fabrikası satılmamalıydı keşke,yerlilik konusunda haklısınız şu dönemde kimse tamamen yerli olamaz,yine haklısın üstad,yine.
dostum biz yerli olmasını tebrik ediyoruz biz de isteriz yerli olsun da adam yerli olmadığı halde yerliyim diyor bildigin kandırıyor TOGG yaptılar italyan malı cıktı ben onu da anlamadım

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
dostum savunma sanayi hakkında tamamen bilgim var demiyorum ama biliyorum birşeyler
bir devletin zaten %100 yerli olmasına imkan yok fakat bunu iddia etmesine de gerek yok
türkiyenin dışa bağımlılığının bitmesi bir lütuf değil zaten olması gereken
palet fabrikasına s400lere falan kimsenin aklı ermez padişahımız cok gizli şeyler düşünüyor hepsini birleştirip sadece atom bombasında birazcık hasar alan (!) tankımızı üretecekAlıntıyı görüntüle

abdullah öcalanın öz kardeşi
O tank ne olum,kardeşi diye adamı dövmeye gerek yok ama çıkarılmamalıydı.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
umarım gelecekte hiçbir türkün bu şekilde kavgaya kadar gidecek görüş ayrılıkları olmaz,birbirinin üstüne çıkmaya çalışmaz,ezmez. diyeceklerim bu kadar.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sandıkta halk dogrusunu söyleyecek
Adalet belli
Eğitim zaten sınava temenni
Şu zamana kadar Atatürk ten sonra düzgün bı siyasetçi YOKTUR boşuna bu kadar DARBE olmadı Atatürk vefat ettikten sonra Sağ Sol krizi su zamana kadar geldi Yiyorsa yapsın yasaklasij medyayı Boşuna CUNEYT Özdemir bu kadar trende gelmedi
Ya da yerli Twitter filan yapalım dicemde yaani tarayıcı yaptık Google kod altyapısı içeriyor

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Palet fabrikası biraz siyasi bir mesele o yüzden bende yorum yapmak istemiyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
umarım gelecekte hiçbir türkün bu şekilde kavgaya kadar gidecek görüş ayrılıkları olmaz,birbirinin üstüne çıkmaya çalışmaz,ezmez. diyeceklerim bu kadar.
İnşallah en büyük temennim bu. Herkesin gözünü açması, at gözlüğünü çıkarması dileğiyle sen de dahil.

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Onur Koç

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Sandıkta halk dogrusunu söyleyecek
Adalet belli
Eğitim zaten sınava temenni
Şu zamana kadar Atatürk ten sonra düzgün bı siyasetçi YOKTUR boşuna bu kadar DARBE olmadı Atatürk vefat ettikten sonra Sağ Sol krizi su zamana kadar geldi Yiyorsa yapsın yasaklasij medyayı Boşuna CUNEYT Özdemir bu kadar trende gelmedi
Ya da yerli Twitter filan yapalım dicemde yaani tarayıcı yaptık Google kod altyapısı içeriyor
Halk doğrusunu söylese ne olacak sonuç aynı,devlete iyi bir baş yok.

dostum sadece aponun kardeşi değil aynı zamanda PKKya mensup bir terörist
TRT ne ara bu kadar AHMAK olmuş,bulduğun yerde kafasına Füzeyi atacaksın teröristin.

Top Bottom