Neler Yeni

CV Hazırlayacağım yardımcı olur musunuz?

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Otele iş başvurusu yapmak için bir cv hazırlamam gerekiyor, internetten bakıyorum bazı şablonlar abartı geliyor bazıları düz gibi geliyor, hangi siteden hangi şablonu önerirsiniz? Kendim word olarak yazmayı düşündüm çok klasik olur gibi geldi bu seferde.
Birde geçmiş kariyerime baktığımda garsonluk yoğun olmak üzere, depoculuk, kuryelik, mcdonalds, plajda meydancılık, 2-3 ay madenciler için gps üreten bir firmada teknisyene yardımcısı gibi bir şey oldum. Ama sigorta geçmişimde sadece mcdonalds, kuryelik ve garsonluk yaptığım yerlerden sadece 1 tanesi gözüküyor diğerlerinde sigortasız çalıştım. Bu sigortasız yerleri CV'ye eklemeli miyim? Otelde başvurmak istediğim pozisyonlar Muhasebe, insan kaynakları ve son olarak ön büro. Bu alakasız meslekleri cv'ye eklediğimde saçma durur mu?

NOT: Turizm 4. sınıf öğrencisiyim son dönemimde staj görmem gerekiyor ama okulumun dediğine göre İstanbul'da yapabilmem için bütçeleri olmamasından kaynaklı İstanbul'da çalışmam için bir otele kadrolu olarak giriş yapmam gerekiyor. Stajyer olarak giremiyorum okul kabul etmiyor, anca normal eleman gibi gireceğim ve staja sayacaklar. Bu durumda otelin beni alması da güç tabi o yüzden cv'ye neler ekleyebilirim ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1