Neler Yeni

Cyberpunk 2077 İçin HOTFIX 1.21 Yaması Yayınlandı

1618416459943.png

CD Projekt RED, hatalarla çıkan oyunu Cyberpunk 2077 için güncellemeler ve yamalar yayınlayarak oyunu optimize etmeye devam ediyor. En son 500’den fazla düzeltme ve yenilik içeren 1.2 yaması geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı.

Şimdi ise Cyberpunk 2077 HOTFIX 1.21 yaması ise bugün itibari ile PC, konsollar ve Stadia için yayınlandı. Ayrıca yamanın sürüm notları da açıklandı. Sürüm notlarına göre yama, çeşitli bellek yönetimi iyileştirmeleri getiriyor (çökme sayısını azaltıyor). Dahası, çok sayıda hatayı da düzeltiyor.

HOTFIX 1.21 yaması, oyuna bazı oynanış düzeltmelerini de birlikte getiriyor. Örneğin, oyuncu bir binanın çatısında bir suç işledikten sonra, NCPD görevlileri bir anda oyuncunun arkasından doğuyordu veya oyuncunun sudan merdivene çıkmasını engelleyen bazı sorunlar oluyordu. Bunlara benzer oynanışı etkileyen birçok hata düzeltmesinin yanı sıra yama, görevler ve açık dünya keşfi sırasında sıkça karşılaşılan sorunlar için 28 düzeltme de içeriyor.

HOTFIX 1.21 yamasının sürüm notlarını görmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ekler

• 1618416420283.png
    1618416420283.png
    133 KB · Hit: 49

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,021
İsim
Turuncu Keskin
Buglarıyla da çok zevk veriyordu, bugsuz nasıl olur bilemiyorum..

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
yine baya bir düzeltmişler ben 1.2 update'bile hiç hata görmüyordum galiba 3'cü kez bitirme yolunda ilerliycem şu an 2. kez bitiriyorum baştan sona görev dizaynlarına bayılıyorum cdprojectred'in witcher 3 neyse cyberpunk'da aynı bir yan görev ana görev kadar detaylı ve seni içine çekebilirmi bu adamlar yapıyorsa evet!.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Zamanla daha oynanabilir hale gelecek. Aha buraya yazıyorum seneye herkes Cyberpunk hayranı :D

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Çıkmadan önce CyberPunk çıktıktan sonra cyberbug şimdi güncellemelerle cyberbung oldu. Adım adım CyberPunk 2077 olma yolunda ilerliyor. Oyunu 7 yıl bekledik oyun çıktıktan sonra olması gereken hali geliyor.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Zamanla daha oynanabilir hale gelecek. Aha buraya yazıyorum seneye herkes Cyberpunk hayranı :D
bu oyunu sevmemek eldemi be müzikleri bile aldı götürdü beni :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkmadan önce CyberPunk çıktıktan sonra cyberbug şimdi güncellemelerle cyberbung oldu. Adım adım CyberPunk 2077 olma yolunda ilerliyor. Oyunu 7 yıl bekledik oyun çıktıktan sonra olması gereken hali geliyor.
yani birazcık acemiliklerine ve kendilerine fazla güvenmekten geldi ne geldiyse başlarına ama 6 aya kalmaz miss gibi olur.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu oyunu sevmemek eldemi be müzikleri bile aldı götürdü beni :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani birazcık acemiliklerine ve kendilerine fazla güvenmekten geldi ne geldiyse başlarına ama 6 aya kalmaz miss gibi olur.
CDPR "Biz wiçır üçü yaptık bunu da yaparız aga" kafasında ilerledikleri için oyun böyle oldu.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
CDPR "Biz wiçır üçü yaptık bunu da yaparız aga" kafasında ilerledikleri için oyun böyle oldu.
evet kesinlikle! kafa böyle olsada ortaya çıkan ürün bağları saymassak ki oda düzelir yakında bana göre mük.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,823
Üyeler
155,633
Son üye
Dr4ku
Top Bottom