Neler Yeni

Cyberpunk 2077 Kasma Problemi

KTsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kazım Tibet Sar
Selamlar Monster Tulpar T7 V20.6,2 Oyun laptopu RTX 4060 GPU, intel i7 13700H işlemci 32 GB ram bellek ve 1 TB SSD disk olan sistemde Cyberpunk 2077 de kasma durumu yaşıyorum. İlk kurduğumda bir arkadaşın evinde oynadım hiçbir sorun olmadan, arkadaşın internet bağlantısı düzgündü. Benim eve geçtim superbox internet sorunları yaşıyorum evde, kayıtı yükleyip oynamaya çalıştığımda inanılmaz kastı 7 FPS gibi düşük rakamlar görmeye başladım. Grafik ayarlarını hiç değiştirmemiştim DLSS ya da Ray Tracing ayarları ilk oyunda neyse şimdi de oydu. Böyle problemler yaşayanlar var mı oyunla mı ilgilidir bu?

Teşekkürler.

TİTAN.

80+ Platinum
Selamlar Monster Tulpar T7 V20.6,2 Oyun laptopu RTX 4060 GPU, intel i7 13700H işlemci 32 GB ram bellek ve 1 TB SSD disk olan sistemde Cyberpunk 2077 de kasma durumu yaşıyorum. İlk kurduğumda bir arkadaşın evinde oynadım hiçbir sorun olmadan, arkadaşın internet bağlantısı düzgündü. Benim eve geçtim superbox internet sorunları yaşıyorum evde, kayıtı yükleyip oynamaya çalıştığımda inanılmaz kastı 7 FPS gibi düşük rakamlar görmeye başladım. Grafik ayarlarını hiç değiştirmemiştim DLSS ya da Ray Tracing ayarları ilk oyunda neyse şimdi de oydu. Böyle problemler yaşayanlar var mı oyunla mı ilgilidir bu?

Teşekkürler.
Başka oyunda oluyor mu ?

KTsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kazım Tibet Sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifa 23 var onda herhangi bir sorun yaşamıyorum

merhabalar laptoplarda işlemcilerinde içinde dahili ekran kartı vardır. kasmanın sebebi işlemcinin ekran kartını kullanması olabilir. bunu çözmek için Ayarlara girip arama kısmına grafik ayarları yazın, uygulama ekle kısmından masaüstü uygulaması ekleyin göz ata tıklayın cyberpunk 2077 nin yüklü olduğu yere gelin oradan cyberpunk 2077 yi seçin (eğer olmazsa aynı şeyi cyberpunk 2077 nin kısayolunda deneyin) ondan sonra cyberpunk 2077 eklenecek, cyberpunk 2077 nin üzerine tıklayın , seçenekler diyin , yüksek performans ı seçin

KTsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kazım Tibet Sar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim problemi belirttiğin gibi çözebildim,

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri