Neler Yeni

Da-2 ekran kartı frekans güncelleyince ekranin gitmesi sorunu hakkında.

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
kurulum işinden hiç anlamam dersen yakınlarda bi bilgisayarcıya götürsün halleder ancak biliyorsan sıkıntı çıkmaz şu an DA2 sistemden yazıyorum geçen cuma geldi 4/4 lük çalışıyo bu ürün 1000 küsür satıldı tabii ki içinde sıkıntılı parçalar çıkma şansı var ama onlarında değişim olayı var sonuçta ha bide işi bilmeden bişeyleri yanlış yapanlar var seninde sistem hala gelmediği için gözün onları görüyo
Bios güncel geldimi ve Abdullah abinin gösterdiği ekran kartı biosunu yaptın mı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
kurulum işinden hiç anlamam dersen yakınlarda bi bilgisayarcıya götürsün halleder ancak biliyorsan sıkıntı çıkmaz şu an DA2 sistemden yazıyorum geçen cuma geldi 4/4 lük çalışıyo bu ürün 1000 küsür satıldı tabii ki içinde sıkıntılı parçalar çıkma şansı var ama onlarında değişim olayı var sonuçta ha bide işi bilmeden bişeyleri yanlış yapanlar var seninde sistem hala gelmediği için gözün onları görüyo
Çok saolun hoca. Sikayetler hiç bu kadar yoktu bugün çoğaldı korkmaya başladım 3-4 misinin ekran gitmis ismi p ile baslayan bir arkadss lolde 20 fps alıyorum falan diyince

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Çok saolun hoca. Sikayetler hiç bu kadar yoktu bugün çoğaldı korkmaya başladım 3-4 misinin ekran gitmis ismi p ile baslayan bir arkadss lolde 20 fps alıyorum falan diyince
Korkacak bir şey yok. Kullanıcı hatası yapmadığın sürece değişim talep edebilirsin zaten.

samet4747

80+ Platinum
bana bu gün ulaştı pinleri yanlış taktığım için kapanma sorunu yaşadım düzelttim şuan sistemimde bir sorun yok

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Abdullah abinin dediği şeyi yapıp sorun yasadinjz mi?

Raunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,821