Neler Yeni

Da g3 için 2000 TL monitör

Cevizli sucuk

80+ Bronze
Bunu almayı düşünüyorum 27 inç arıyorum
(Bundan vaz geçtim 3 4 hafta önce indirimi olmuştur gelirse indirim O zaman alabilirim)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seni hiç alakadar etmez
fps oyunları için ömürlük istiyorsan gözü kapalı dünyanın en iyisi e sporcu monitörü (not: ha bide en iyi dediğim için boş muhalefet edenler oluyor monitörü üreten satan ben değilim bir menfaatim primim yok fps oyunları için bu bulunmaz bir nimet pek bilen yok hatta anlatınca umursamayanlarda oluyor tercih sizin ama başka monitörlerde olmayan teknolojileri var.)

Yavuz241

80+ Bronze
fps oyunları için ömürlük istiyorsan gözü kapalı dünyanın en iyisi e sporcu monitörü (not: ha bide en iyi dediğim için boş muhalefet edenler oluyor monitörü üreten satan ben değilim bir menfaatim primim yok fps oyunları için bu bulunmaz bir nimet pek bilen yok hatta anlatınca umursamayanlarda oluyor tercih sizin ama başka monitörlerde olmayan teknolojileri var.)

144Hz nasıl dünyanın en iyisi anlayamadım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
seni hiç alakadar etmez
144Hz nasıl dünyanın en iyisi anlayamadım?
ghosting derdi yok motion blur sorunu yok g sync açınca 5ms'e yükseliyor gibi bir dert yok yeteneği olan fpl e kadar gider bu monitörle

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sürekli 27 inç 1080p'de pikselleri sayarsınız diyorsunuz, kullandığım hiç bir 27 inç monitörde böyle bir sorun olmadı.

Yavuz241

80+ Bronze

ghosting derdi yok motion blur sorunu yok g sync açınca 5ms'e yükseliyor gibi bir dert yok yeteneği olan fpl e kadar gider bu monitörle
Attığın monitörde ghosting varmış öncelikle en azından öyle yazmışlar. G sync özelliği var mî yok mu belli değil. Başka monitörlerde olmayan özellikleri dediğin şey ghostingi arttırıyormuş. 144Hz monitörle BBL in önünden geçemezsin nereye FPL ye gidiyorsun acaba?

aakif

80+ Bronze
Sürekli 27 inç 1080p'de pikselleri sayarsınız diyorsunuz, kullandığım hiç bir 27 inç monitörde böyle bir sorun olmadı.
Sen öbür konudada aynı şeyi yazdın ne alaka anlamadım büyük lazım büyük alıyorum işte
Ben kullanmadım ama pikselleri sayarsın falan deniyor bana da ben de onların yalancısıyım

Zaten sayabilirsin dedim bu ihtimal var iyice araştır anlamında söyledim

reaksiyon atan arkadaşlar gülmek yerine açıklayabilirdi değil mi

Adama sayarsın kesin %100 kullanıyorum demedim zaten boş konuşmaya gerek yok bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,968
Üyeler
158,010
Son üye
isch1
Top Bottom