Neler Yeni

da sistem 3 itopya sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Seymen Kahraman
abdullah abi yada bilen biri yardım eder misiniz itopya bana2 gün önce kargoya verilcek dedi 2 gündür verilmedi sabah abim aradaı kasanız kırıldı demişler şimdi ben aradım aldığın sistemde olan kasa elimizde kalmadı yarın kargoya verilir dediler abi bu bizim iş bilgisayarımız olucak iş yapamıyoruz şuan lütfen itopya ya yalan söylemeyin yada kasayı gönderin lütfen bu durumla ilgilenebilir misiniz?

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
abdullah abi yada bilen biri yardım eder misiniz itopya bana2 gün önce kargoya verilcek dedi 2 gündür verilmedi sabah abim aradaı kasanız kırıldı demişler şimdi ben aradım aldığın sistemde olan kasa elimizde kalmadı yarın kargoya verilir dediler abi bu bizim iş bilgisayarımız olucak iş yapamıyoruz şuan lütfen itopya ya yalan söylemeyin yada kasayı gönderin lütfen bu durumla ilgilenebilir misiniz?
sipariş verirken 2 haftayı gözden çıkarmak şart itopyada d.

Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
burak gümrükçü

dün bir arkadaşta aradı onunda ne hikmetse kasası kırılmış seninkide mi kırılmış vay haline bende aradım bugün kargoya verilecek diyor olmadı yarın verecez diyor hep hikaye yani :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Semih Balcı
dün bir arkadaşta aradı onunda ne hikmetse kasası kırılmış seninkide mi kırılmış vay haline bende aradım bugün kargoya verilecek diyor olmadı yarın verecez diyor hep hikaye yani :D
Sabah aradım müşteri hizmetlerini bugün kargoya verilecek denildi sonra dün akşam mail atmıştım öğlen maile yanıt verdiler PSU temin edilince gönderilecekmiş belli bir gün yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Seymen Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah aradım müşteri hizmetlerini bugün kargoya verilecek denildi sonra dün akşam mail atmıştım öğlen maile yanıt verdiler PSU temin edilince gönderilecekmiş belli bir gün yok
burda itopyaya küfür ediicem de banlancam
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga banada 2 gün önce kargoya verilcek dedi meçhul

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Semih Balcı
burda itopyaya küfür ediicem de banlancam
Mesaj otomatik birleştirildi:

aga banada 2 gün önce kargoya verilcek dedi meçhul
Bugün akşamda tekrardan mail attılar
18.09.2020 tarihine kadar kargoya verilecektir.Sitemizden kontrol sağlayabilirsiniz.

Keyifli ve mutlu günler dileriz.

Top Bottom