Neler Yeni

Da-Sistem tekrar stoğa gelicek mi ?

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Arkadaşlar sizce Da- Sistem tekrar stoklara gelir mi, yaza doğru fiyatında nasıl bir değişim olur, şuan sistem toplamak mantıklı mı yoksa yaz beklenebilir mi ? Ne Düşünüyorsunuz

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Gelse bile fiyatı uçmasa iyi. :)

kemalcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
can
Arkadaşlar sizce Da- Sistem tekrar stoklara gelir mi, yaza doğru fiyatında nasıl bir değişim olur, şuan sistem toplamak mantıklı mı yoksa yaz beklenebilir mi ? Ne Düşünüyorsunuz

Gelirse bile fiyat 5300 olmaz ama şuan tavsiyem ne kadar iyi olursa topladığınız sistem f/p olmayacağı için yeni çıkacak hazır sistemleri beklemenizdir illaki güzel fiyatla bir sistem çıkacaktır beklemenizi tavsiye ederim.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelirse bile fiyat 5300 olmaz ama şuan tavsiyem ne kadar iyi olursa topladığınız sistem f/p olmayacağı için yeni çıkacak hazır sistemleri beklemenizdir illaki güzel fiyatla bir sistem çıkacaktır beklemenizi tavsiye ederim.
Tamamdır teşekkür ederim

Farcih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Pamir Demirtaş
Bu dönemde hiç bir sistemin f/p olacağını düşünmüyorum. Artan fiyatlar , azalan üretim ve tedarik ...

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında kafamda Unlost X v3 var ama yaza kadar fiyatı ne olur, aynı bütçede daha iyi bir sistem gelir mi bilemedim genel olarak piyasa fiyatları artar mı acaba bütçem kısıtlı.

Farcih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Pamir Demirtaş
Piyasa fiyatları yakın zamanlık dilim de kesinlikle artacaktır.
Aslında kafamda Unlost X v3 var ama yaza kadar fiyatı ne olur, aynı bütçede daha iyi bir sistem gelir mi bilemedim genel olarak piyasa fiyatları artar mı acaba bütçem kısıtlı.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Piyasa fiyatları yakın zamanlık dilim de kesinlikle artacaktır.
Belirli bir bütçeyle şuan sistem toplamak daha mı mantıklı eğer yazın artacaksa piyasa fiyatları ?

Farcih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Pamir Demirtaş
Belirli bir bütçeyle şuan sistem toplamak daha mı mantıklı eğer yazın artacaksa piyasa fiyatları ?
Aslında bütçene bağlı. 5000-6000 bir bütçen varsa bekleme topla derim. Ama daha az bir bütçen varsa biraz sabret derim.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Aslında bütçene bağlı. 5000-6000 bir bütçen varsa bekleme topla derim. Ama daha az bir bütçen varsa biraz sabret derim.
Aynen tam 5000-6000 civarında bir bütçem var ve en en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,420
Üyeler
149,915
Son üye
Syranicaas
Top Bottom