Neler Yeni

DA-SISTEM2 yeni pc yi aldım fakattt ?

Mot1ve4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
süleyman kara
herkese iyi geceler arkadaşlar şimdi başımdan geçenleri anlatıyorum yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
da 2 sistemini Itopya dan ben ilk açıklandığında 5616 lira gibi bir civara satın almak istedim 17:00 sonra paylaşıldığı için video eft havale yapamadım kartta (türkiye finans) itopya da geçerli değil başka kartım da yok bende o parayı havale yaptım ama para daha gitmedi onaylamadı banka çünkü kapalı .Şimdi görüyorum ki 100 tl lik bir zam ve ssd nin değişimi söz konusu yani 300 400 tl lik bir zam konusu benim satın aldığım tarih teki özellikler ve fiyat mı geçerli yoksa şimdiki veya güncellenicek özellikler ve fiyat mı geçerli olur ama daha önceden de havale yaptım ürüne indirim geldi 40 50 tl bana indirimsiz yani satın aldığım tarihteki fiyattan yolladılar ki ben bunu sorun etmiyorum çünkü olması gereken bu ama aklım karıştı (müşteri hizmetleri kapalı hafta sonu olduğu için ) bilgilendirmesi için yetkili birilerini etiketliyebilirmisiniz ? sizin de görüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Sizin aldığınız gibi göndermeleri gerekir aslında.

CemalM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cemal MEŞEOĞLU
aynı durum bende de var pazartesi itopya yı arayıp gereken bilgiyi alırız diye düşünüyorum eğer bilgi alırsan beni cevapla lütfen

Ak'f

80+ Bronze
herkese iyi geceler arkadaşlar şimdi başımdan geçenleri anlatıyorum yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
da 2 sistemini Itopya dan ben ilk açıklandığında 5616 lira gibi bir civara satın almak istedim 17:00 sonra paylaşıldığı için video eft havale yapamadım kartta (türkiye finans) itopya da geçerli değil başka kartım da yok bende o parayı havale yaptım ama para daha gitmedi onaylamadı banka çünkü kapalı .Şimdi görüyorum ki 100 TL lik bir zam ve SSD nin değişimi söz konusu yani 300 400 TL lik bir zam konusu benim satın aldığım tarih teki özellikler ve fiyat mı geçerli yoksa şimdiki veya güncellenicek özellikler ve fiyat mı geçerli olur ama daha önceden de havale yaptım ürüne indirim geldi 40 50 TL bana indirimsiz yani satın aldığım tarihteki fiyattan yolladılar ki ben bunu sorun etmiyorum çünkü olması gereken bu ama aklım karıştı (müşteri hizmetleri kapalı hafta sonu olduğu için ) bilgilendirmesi için yetkili birilerini etiketliyebilirmisiniz ? sizin de görüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar
Genelde aldığın parçaya değil ellerinde olanları veriyorlar daha hızlı işlem yapabilmek için malesef umarım, istediğin gibi gelir.

CemalM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cemal MEŞEOĞLU
Genelde aldığın parçaya değil ellerinde olanları veriyorlar daha hızlı işlem yapabilmek için malesef umarım, istediğin gibi gelir.
İtopya gibi bir firmanın bunu yapması büyük rezalet olur çünkü biz ürün stokta iken sipariş verip sistemi çıkardıkları günün sorunundan dolayı gecikme yaşıyoruz siparişi aldığı andan itibaren o siparişin ürününü ayırması gerekmez mi ki ayrıca havale ile ödeme de nakit para kazanıyorlar tutup kredi kartına 12 taksit yapan adama sistemi olduğu gibi verip bizim dururumuzda olanlara ellerindeki parçaya göre sistem toplayıp göndermesi dediğim gibi rezillik olur

Mot1ve4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
süleyman kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya gibi bir firmanın bunu yapması büyük rezalet olur çünkü biz ürün stokta iken sipariş verip sistemi çıkardıkları günün sorunundan dolayı gecikme yaşıyoruz siparişi aldığı andan itibaren o siparişin ürününü ayırması gerekmez mi ki ayrıca havale ile ödeme de nakit para kazanıyorlar tutup kredi kartına 12 taksit yapan adama sistemi olduğu gibi verip bizim dururumuzda olanlara ellerindeki parçaya göre sistem toplayıp göndermesi dediğim gibi rezillik olur
+1

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
da 2 sistemini Itopya dan ben ilk açıklandığında 5616 lira gibi bir civara satın almak istedim 17:00 sonra paylaşıldığı için video eft havale yapamadım kartta (türkiye finans) itopya da geçerli değil başka kartım da yok bende o parayı havale yaptım ama para daha gitmedi onaylamadı banka çünkü kapalı .Şimdi görüyorum ki 100 TL lik bir zam ve SSD nin değişimi söz konusu yani 300 400 TL lik bir zam konusu benim satın aldığım tarih teki özellikler ve fiyat mı geçerli yoksa şimdiki veya güncellenicek özellikler ve fiyat mı geçerli olur ama daha önceden de havale yaptım ürüne indirim geldi 40 50 TL bana indirimsiz yani satın aldığım tarihteki fiyattan yolladılar ki ben bunu sorun etmiyorum çünkü olması gereken bu ama aklım karıştı (müşteri hizmetleri kapalı hafta sonu olduğu için ) bilgilendirmesi için yetkili birilerini etiketliyebilirmisiniz ? sizin de görüşlerinizi bekliyorum iyi forumlar
SSD değişmemiş ki ?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,344
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
evet dün stokta yok iken 450 gb SSD a data nın dı herhalde stoğa gelince eskiye almışlar ilginç
vallaha ben dün aldım ama adata ssd değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet dün stokta yok iken 450 gb SSD a data nın dı herhalde stoğa gelince eskiye almışlar ilginç
bu şekilde
DA-SISTEM2/AMD Ryzen 5 3600/ASUS TUF 3 RX 5600 XT OC EVO 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar
2 X CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
1 X ASUS PRIME B450M-K 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 DVI VGA mATX Anakart
1 X Sistem Montaj Hizmeti
1 X AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK
1 X THERMALTAKE V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
1 X TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma)
1 X ASUS TUF 3 Radeon RX 5600 XT OC EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Mot1ve4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
süleyman kara
vallaha ben dün aldım ama adata SSD değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu şekilde
DA-SISTEM2/AMD Ryzen 5 3600/Asus TUF 3 RX 5600 XT OC EVO 6GB/16GB DDR4/500GB NVMe SSD/Gaming Bilgisayar
2 X Corsair 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit RAM
1 X Asus PRIME B450M-K 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 DVI VGA mATX Anakart
1 X Sistem Montaj Hizmeti
1 X AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK
1 X THERMALTAKE V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
1 X TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma)
1 X Asus TUF 3 Radeon RX 5600 XT OC EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
bende böyle sipariş ettim zaten onda bir sorun yok ya :d

Ak'f

80+ Bronze
orada hemfikiriz zaten ancak bizim değiştirebileceğimiz bir şey değil mesela ben GSkill almıştım RAM ama bana Corsair yolladılar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,067
Üyeler
158,240
Son üye
BİR GARİP KULLANICI
Top Bottom