Neler Yeni

DA-SİSTEM4 Ekran kartı iade

Kaanplt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
Arkadaşlar merhaba bende bir çoğunuz gibi da-sistem 4 bilgisayarın youtube'da videosunun tanıtımı yapıldığı hemen o akşam siparişini verdim. Uzun yıllardır donanım arşivini takip eder videolarını kaçırmadan izlerim. En sonunda uzun emekler harcayarak bilgisayar alma bütçesini topladım. 1,5 - 2 ay kadar bir çok internet sitesinde bütçem kadar bilgisayarlar topladım ve en son olarak efsane cuma indirimlerini bekledim ve sonunda beklediğim gün geldi Abdullah beyin yayınlamış olduğu da-sistem 4 bilgisayarın hiç şüphe duymadan siparişini verdim.Siparişin gelme süresi tahmin ettiğim gibi 10-15 günü bulacağından geç gelmesini sorun etmedim. Uzun zamandır beklediğiniz bir siparişin gelmesi nasıl mutlu ediyorsa sizi beni de o kadar çok mutlu etti havalara uçtum tarif etmek gerekirse. :) Sonuça gelecek olursak toplamda 3 gün kullanmış olduğum bilgisayar cuma günü hiç açılmadı ve ekran alamadım itopya acıbadem şubesine götürdüğümde 2 dk sürmeden ekran kartına bakıp bu ekran kartı bozuk biz size yenisini verelim teklifinde bulundular bende üzerine para verip 500-600 TL kadar baska bir ekran kartı almak istediğimi artık o ekran kartına güvenimin olmadığını tekrar bozulacağını düşündüğümü söyledim kendileri bana almak istediğim ekran kartı için +1.200 TL vermemi benim ekran kartımın fiyatını indirimdeki fiyattan hesaplayıp şuan da indirimde olmayan ekran kartlarıyla kıyasladıkları için fiyatlar yüksek geldi ve ekran kartı alamadan evime döndüm. Abdullah bey size soruyorum burda önermiş olduğunuz firmanın beni zor durumda bırakıp efsane indirimlerin olduğu zamanda 2400 küsüre satılan ekran kartını şimdi bana 2800 küsürlerde satmak istemesi sizce ne kadar haklı bir durum?

İade edilen tutar 1.670 lira
Benim iade ettiğim ekran kartı 2.176 şuan satılıyor
Almak istediğim ekran kartı efsane cuma kampanyası zamanı 2.450
Şuan ki fiyatı 2876

rebelmoves

80+ Bronze
indirimli fiyattan almışsınız zaten o yüzden kartın şu an ki fiyatı üzerinden bir şey yapabileceklerini sanmıyorum. Kartı aldığınız fiyattan işlem görür o da faturada yazıyordur.

Kaanplt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki indirim zamanları ekran kartı alırken bu ekran kartı bozulur ben yinede satın alim bana indirimdeki fiyattı yatırsınlar o zaman ki başka ekran kartı indirimlerini kaçırsam da sorun olmaz parasını iade ettiklerinde pahalıdan alırım mı diye düşünüyorsunuz burda firmanın evet sizi mağdur ettik biz size o zaman ki indirim fiyatlarından başka bir ekran kartı önermelerini beklerdim.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
değişim yapabilirsin iadeyi bidaha sorun yaşarsan düşün

Kaanplt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
Arkadaşlar bütçem belli indirim zamanı sahip olabilirken şuanda sahip olamamam ve bunun suçlusu ben değil firmanın olması nereden bilebilirdim alacağım ürünün 3 gün sonra bozulacağını şuan evde da-sistem4 kasam ekran kartsız öylece duruyor :( :(

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bütçem belli indirim zamanı sahip olabilirken şuanda sahip olamamam ve bunun suçlusu ben değil firmanın olması nereden bilebilirdim alacağım ürünün 3 gün sonra bozulacağını şuan evde da-sistem4 kasam ekran kartsız öylece duruyor :( :(
değişim yap yine sorun olursa iade düşün

Kaanplt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan
değişim yap yine sorun olursa iade düşün
3 günde tamamen bozulan ve daha kutusunu çıkarmadan yetkili servisin 5500 mü o demesi ve biraz sohbet ettikten sonra bu aralar çok geliyor sürekli bir sıkıntı çıkarıyor dediği ekran kartını tekrar almak bence yapılacak en son iş

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
3 günde tamamen bozulan ve daha kutusunu çıkarmadan yetkili servisin 5500 mü o demesi ve biraz sohbet ettikten sonra bu aralar çok geliyor sürekli bir sıkıntı çıkarıyor dediği ekran kartını tekrar almak bence yapılacak en son iş
bende 5600xt var 1 ay oldu allaha şükür bir sorunum yok inşallahta olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,455
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom