Neler Yeni

Mavi Ekran Da V4.5 Si̇stem Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Çetin
Arkadaşlar sistem direkt kurulu geldi hiçbir şey yapmadım bilgisayar oyun indirirken 3 kere çöktü. 2-3 kere de kendini resetledi. Ne yapmalıyım?
Lütfen yardımcı olun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hikmet ŞAHİN
Arkadaşlar sistem direkt kurulu geldi hiçbir şey yapmadım bilgisayar oyun indirirken 3 kere çöktü. 2-3 kere de kendini resetledi. Ne yapmalıyım?
Lütfen yardımcı olun.
genelinde böyle bir problem söz konusu henüz bir açıklama yapılmadı diye biliyorum ama
itopya konu hakkında açıklama yapması ve gerekirse sistemi geri toplaması gerekiyor bu sorun bir iki değil

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
"C:\Windows\minidump" klasörünü bulun ve içerisindeki bütün dosyaları masaüstüne atın. Masaüstüne attığınız dosyaların hepsini seçin ardından Zip olarak sıkıştırın ve Çevrim içi dosya hizmetlerine yükleyin, ardından linki bizimle paylaşın(Microsoft OneDrive, Yandex Disk, DropBox).

Satriani

80+ Bronze
Bu konuyla ilgili uzun uzadıya cevaplar olan diğer bir konu var oradan daha fazla dönüş olabilir diye düşünüyorum.

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Hocam itopyaya gönderin bende siyah ekran hatası vardı götürdüm itopyaya cuma günü saat 18.00 da teslim ettim pazar günü saat 13.00 da aradılar gelin alın dediler sıkıntısı kalmadı ramler arızalıydı ramleri değiştirmişler

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,326
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Lütfen yardımcı olun.
Tek bir problem yaşanmıyor çeşit çeşit problemler var nedeni bilinmiyor itopya belirli bir açıklama yapmalı konuyla ilgili tek bir değil böyle birkaç sıkıntı yaşayan var:(

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sistemler denenmemiş galiba. Tam emin değilim kesin bilgi olmasın. Resmi bir açıklama gelmedi. Mümkünse sistemi itopyaya geri gönderin. orada test etsinler.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama, Arkadaş mavi ekran hatası ile gelmiş sorun çözümü arıyor, Siz ise; Geri gönder herkeste sorun oluyor, vs. Saçma sapan önerilerde bulunuyorsunuz. Minidump at bakalım diyeniniz yok neden ki?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
mehmet ali oğuz
Mavi ekran genelde ramlerden olmuyormuydu yaw 😇

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Çetin
Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama, Arkadaş mavi ekran hatası ile gelmiş sorun çözümü arıyor, siz ise; Geri gönder herkeste sorun oluyor, vs. Saçma sapan önerilerde bulunuyorsunuz. Minidump at bakalım diyeniniz yok neden ki?
Yok kardeşim ekran kararıyor 5 saniye sonra geliyor sıfır sistem 3 kere çöktü kendini resetleyip duruyor muhtemelen sıkıntılı sistem gönderdiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi ekran genelde ramlerden olmuyormuydu yaw 😇
Sıfır sistem masaüstünde oyun indirirken 3 defa çöktü

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Yok kardeşim ekran kararıyor 5 saniye sonra geliyor sıfır sistem 3 kere çöktü kendini resetleyip duruyor muhtemelen sıkıntılı sistem gönderdiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır sistem masaüstünde oyun indirirken 3 defa çöktü
Dediklerimi uygulayıp linki paylaşın bakalım sorun neden kaynaklı? Şirket'e hatalı ürün gönderdiler yaftalaması yapmak hoş olmayabiliyor.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama, Arkadaş mavi ekran hatası ile gelmiş sorun çözümü arıyor, Siz ise; Geri gönder herkeste sorun oluyor, vs. Saçma sapan önerilerde bulunuyorsunuz. Minidump at bakalım diyeniniz yok neden ki?
Bizim dediğimizde çözüm, sizin dediğinizde. ben diyorum ki çoğu kişide birçok sorun oluyor, o sorunu çözseniz yenisi çıkabilir. En iyisi geri gönderip her şeyi denettirin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,012
Üyeler
149,305
Son üye
Egisman
Top Bottom