Neler Yeni

Mavi Ekran Da V4.5 Si̇stem Sorunu

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tüm V4.5 LER KRONİK SIKINTILIMI ANLAMADIM GİTTİ :)

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Bizim dediğimizde çözüm, sizin dediğinizde. ben diyorum ki çoğu kişide birçok sorun oluyor, o sorunu çözseniz yenisi çıkabilir. En iyisi geri gönderip her şeyi denettirin.
Neden geri göndermek için çaba sarf ediyorsunuz ki? Belki yazılımsal? Belki bir sürücüden kaynaklı ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Neden geri göndermek için çaba sarf ediyorsunuz ki? Belki yazılımsal? Belki bir sürücüden kaynaklı ?
Hocam yazılımla alakası yok kaç kişide sorun vardı gönderdi herkes ramler arızalıydı değiştirdiler sorun geçti

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
Kardeşim gönderme konusunda yardımcı olabilir misin?
Hocam kargo ile gönderecekseniz istopya müşteri hizmetlerini arayıp kargo kodu alın sonra ups kargoya verin sadece kasayı göndereceksiniz irsaliye yi de istiyorlar eğer beylikdüzü yada acıbadem mağazasına teslim edecekseniz direk gidin müşteri hizmetleri katına çıkın şikayetinizi fln söyleyin ilgileniyorlar

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Ya hakikaten herkes sorunun donanımda olduğunu belirtiyor ve Bir kişi, Allah'ın yarattığı bir kişi bile minidump atın bakalım demedi. Cidden mi ya bu forumda böyle mi çözüyorsunuz sorunları?

tsmsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Tarık
Benim kargo da bugun geldi. Gerekli kurulumları yaptım sonrasında 40 ya yakın sekme açık bir şekilde arka planda youtube açarak ayrıca cpuz ile stress testi yaptırdım ama hiç sorunla karşılaşmadım. Bios da sadece ram hızını otomatikden 3600mhz e çevirdim. Acaba sistemi alan arkadaşlar yanlış bir ayar yapıyor olabilir mi. okuduğuma göre benim yaptığım işlemlerde benimde aynı hataları almam gerekiyordu.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Benim kargo da bugun geldi. Gerekli kurulumları yaptım sonrasında 40 ya yakın sekme açık bir şekilde arka planda youtube açarak ayrıca cpuz ile stress testi yaptırdım ama hiç sorunla karşılaşmadım. Bios da sadece ram hızını otomatikden 3600mhz e çevirdim. Acaba sistemi alan arkadaşlar yanlış bir ayar yapıyor olabilir mi. okuduğuma göre benim yaptığım işlemlerde benimde aynı hataları almam gerekiyordu.
Bunu anlatmaya çalışıyoruz, fakat diğer arkadaşlar hemen donanımı suçluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
kardeşim senden kaynaklı bir problem olmadığını düşünüyorsan(yazılımsal driverlar vs) gönder itopyaya ramler değişecek.

Top Bottom