Neler Yeni

Ana Konu 🖥️DA YENİ SİSTEM YAYINDA 9999'TL🖥️

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Yurtiçi takip numarasına yanlış diyor nasıl bakıyoruz bu arkadaşa?
Takip numarası farklı olabiliyor. Bende takip numarasını girdiğimde görünmüyordu bir baktım ürün gelmiş kod farklı. İstersen müşteri hizmetleriyle iletişime geç veya bekle dağıtığıma çıktığında mesaj gelir

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Halihazırda takip no gönderilir gönderilmez anında sisteme düşmüyor yarını bekleyin düşecektir hocam
Takip numarası farklı olabiliyor. Bende takip numarasını girdiğimde görünmüyordu bir baktım ürün gelmiş kod farklı. İstersen müşteri hizmetleriyle iletişime geç veya bekle dağıtığıma çıktığında mesaj gelir
Kargo gelmesine geldide forumda interntten arattığım herhangi bir şeyde sorun yok ama youtube açınca nanayı yiyor aynı şekilde spotify kullanırkende ekranda zikzak şeklinde yatay çizgiler oluyor driver değiştrmek işe yaramadı

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Kargo gelmesine geldide forumda interntten arattığım herhangi bir şeyde sorun yok ama youtube açınca nanayı yiyor aynı şekilde spotify kullanırkende ekranda zikzak şeklinde yatay çizgiler oluyor driver değiştrmek işe yaramadı
Bende ilk defa amd ekran kartı kullanıyorum. Gelince ilk whql olan driveri kurdum bir sorun olmadı bilen bir arkadaş yardımcı olursa daha yararlı olur.
Not: Bende uykudan uyanmıyordu chipset driverinı kurunca düzeldi

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende ilk defa amd ekran kartı kullanıyorum. Gelince ilk whql olan driveri kurdum bir sorun olmadı bilen bir arkadaş yardımcı olursa daha yararlı olur.
Not: Bende uykudan uyanmıyordu chipset driverinı kurunca düzeldi
Sistemde 6600 var 4 ayrı sürüm denedim chipsetler kuruluydu onuda kaldırıp baştan kurcam sonra gpu driver olmadan tekrar denicem oda olmazsa hem gpu hem chipset kaldırıp denerim bios güncellemelerinden sonrada aynı şeyleri deneyip son çare temiz kurulum yapcam yoksa değişim isterim yapacak bir şey yok oyunda denemedim ama google dışında kurulu olan tek uygulama spotify onda bile yatay zikzak çizgiler oluşuyor normal googleda sorun yok youtube açınca gg başka şeylerde denememe gerek yok yazılımsal bir problem olduğu çok bariz ama ne yapabilirim bilmiyorum umarım bios benim işi çözer

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
bende de aynısı oldu hatta ekran bi anda donuyordu kitleniyordu bilgisayar, otomatik güncellestirme sonrası düzeldi birdenbire

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bende de aynısı oldu hatta ekran bi anda donuyordu kitleniyordu bilgisayar, otomatik güncellestirme sonrası düzeldi birdenbire
Ne güncelemesi hocam amd uygulaması içinden mi ha birde windows sürümünüz güncel mi sorunu tespit edebilsem çok iyi olcak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,749
Üyeler
149,776
Son üye
Hanzade
Top Bottom