Neler Yeni

Dark guardian mini alınır mı?

BurAkkuş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Arda Mehmet Burak Akkuş

gigabyte b450 s2h anakartlı bilgisayar toplama niyetindeyim kasa nasıldır?

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fena değil.
O bütçede önerim XPG Invader'dır.
Zalman NM MF
Zalman S4 Plus
Gametech Galaxy
Aerocool Ore Saturn
Aerocool One Frost da bakılabilir.

BurAkkuş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Arda Mehmet Burak Akkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fena değil.
O bütçede önerim XPG Invader'dır.
Zalman NM MF
Zalman S4 Plus
Gametech Galaxy
Aerocool Ore Saturn
Aerocool One Frost da bakılabilir.

bunu sormamın sebebi mATX anakartların ATX kasalarda verdiği görüntü hoşuma gitmiyor sanki kasanın yarısını boşa almışız gibi boşluk oluyor o görüntüyü sevmiyorum hem mATX oluşu hem mesh oluşu beni kendisine çekti. Fena değil ile alınabiliri mi kastediyorsun yoksa alınmaz ama alınırsa sırıtmazı mı onu anlayamadım

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1

bunu sormamın sebebi mATX anakartların ATX kasalarda verdiği görüntü hoşuma gitmiyor sanki kasanın yarısını boşa almışız gibi boşluk oluyor o görüntüyü sevmiyorum hem mATX oluşu hem mesh oluşu beni kendisine çekti. Fena değil ile alınabiliri mi kastediyorsun yoksa alınmaz ama alınırsa sırıtmazı mı onu anlayamadım
Kötü bir kasa değil, ben olsam yukarıda önerdiklerimi alırdım ama böyle bir takıntınız varsa alabilirsiniz hava akışı güzel.

BurAkkuş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Arda Mehmet Burak Akkuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kötü bir kasa değil, ben olsam yukarıda önerdiklerimi alırdım ama böyle bir takıntınız varsa alabilirsiniz hava akışı güzel.
kararsız kaldığım konu azcık daha fazla verip dark guardian yada aerocool onefrost alsam mı diye düşünüyorum uzun vadede kullanımı daha iyi olur atx kasaların ileride gelişime açıklar sonuçta

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kararsız kaldığım konu azcık daha fazla verip dark guardian yada aerocool onefrost alsam mı diye düşünüyorum uzun vadede kullanımı daha iyi olur atx kasaların ileride gelişime açıklar sonuçta
Bütçeniz varsa tabii ki ATX almanız iyi olur ileri de anakart yükseltmeyecekseniz bile ekran kartı açısından da avantajlı olurlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,680
Üyeler
158,164
Son üye
kauchi
Top Bottom