Neler Yeni

Dark souls remastered ile dark souls 3 arasinda kararsiz kaldim

Impe

80+ Silver
Sizce hangi oyun daha iyi dark souls remastered mı yoksa dark souls 3 mu? aradaki fark 250tl vermeye değicek bir fark mi?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
3'ü oynanışı daha iyi ama remasteredın dünyası daha iyi, daha büyük ve bossları daha fazla diye duymuştum. çok oynamadım ama 3'ün oynanışı kesinlikle daha iyi. 250 TL farka değer mi bilmem benim için fazla ama başkası için olmayabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: Impe

Impe

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3'ü oynanışı daha iyi ama remasteredın dünyası daha iyi, daha büyük ve bossları daha fazla diye duymuştum. çok oynamadım ama 3'ün oynanışı kesinlikle daha iyi. 250 TL farka değer mi bilmem benim için fazla ama başkası için olmayabilir
Bende oğrenciyim benim içinde az bir para değil galiba 1 remastered alicam

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ben Elden Ring oynuyorum uzun zamandır. İlk Souls oyunumdu aşırı beğendim 900 saati geçtim. Dark Souls serisinden gelmiş Elden Ring bu yüzden Dark Souls serisini de bu dönemde almayı düşünüyorum (1,2,3 tamamını alacağım gibi). Umarım Elden Ring gibi o inanılmaz bir keyif verir :) Bu arada Dark Souls 3 ile ilgili Chase the Bro var youtuber o videolar çekiyor şu an Elden ring de, sanırım ilk Dark Souls 3 de ünlenmiş. Eski videoları var oradan bakabilirsin oynanış Elden ringe göre daha yavaş geldi bana ama olsun farklı haritalar farklı bosslar merak ediyorum :)

Top Bottom