Neler Yeni

Darmoshark m3s takılma sorunu

burakesgi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burak Esgi
cs gibi oyunlarda fare kasıyor gibi hareket ediyor birkaç saniyeliğine masaüstünde gezerken cok farkedemedim ama mesela minecraft oynarken de farenin komple gidip yarım saniyelik gidip geldiğini de gördüm buna ne sebep oluyor olabilir. 2k aparatıyla da aynı şey oluyor. Kabloluda cok sıkıntı yasamadım normal dongleda da aynı sorunu yasıyorum

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Emre
cs gibi oyunlarda fare kasıyor gibi hareket ediyor birkaç saniyeliğine masaüstünde gezerken cok farkedemedim ama mesela minecraft oynarken de farenin komple gidip yarım saniyelik gidip geldiğini de gördüm buna ne sebep oluyor olabilir. 2k aparatıyla da aynı şey oluyor. Kabloluda cok sıkıntı yasamadım normal dongleda da aynı sorunu yasıyorum
ben darmoshark m3 kullanıyorum, zamanında senin gibi sorunları bende yaşadım. Firmware,Software,rf version driverlarını güncelledim ve sorun ortadan kalktı. İnternet üzerinden araştırarak rahatlıkla bulabilirsin.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Bayram
çan çin çon kullanmanın zararı genel de bende de vardı çok lanet bir şey ne yapsam gideremedim sattım sonunda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,003
Üyeler
146,604
Son üye
Ramazansoylu
Top Bottom